GARDENA záhradné čerpadlo 5000/5 Comfort

GARDENA záhradné čerpadlo 5000/5 Comfort
GARDENA záhradné čerpadlo 5000/5 Comfort
GARDENA záhradné čerpadlo 5000/5 Comfort
GARDENA záhradné čerpadlo 5000/5 Comfort
GARDENA záhradné čerpadlo 5000/5 Comfort
GARDENA záhradné čerpadlo 5000/5 Comfort
GARDENA záhradné čerpadlo 5000/5 Comfort

GARDENA|1734-20

Záhradné čerpadlo 5000/5 GARDENA Comfort má nízku hlučnosť a ponúka väčší komfort pre použitie na záhrade alebo v dome. Vďaka väčšiemu saciemu výkonu a tlaku je toto čerpadlo ideálne pre zavlažovanie, zvyšovanie tlaku alebo na prečerpávanie alebo vypúšťanie vody z vodovodu, dažďovej vody alebo chlórovanej vody z bazéna. Vďaka modernej funkcii safe-pump je zaistená vysoká bezpečnosť a dlhá životnosť. Jasný farebný displej LED ukazuje bezchybnú prevádzku čerpadla a problémy, ktoré sa vyskytnú počas čerpania. Funkcia automatického bezpečnostného spínača v prípade nutnosti automaticky čerpadlo vypína, aby predišla vzniku škôd. Je tak zaručená tá najlepšie možná ochrana čerpadla a obsluhy. Integrovaný predfilter garantuje bezproblémovú prevádzku čerpadla. Vďaka dvojitému výstupu (jeden je výkyvný) možno súčasne používať dve zavlažovacie zariadenia. Čerpadlo sa ľahko obsluhuje. Veľký plniaci otvor uľahčuje plnenie čerpadla pred použitím, a vďaka ergonomickému držadlu sa čerpadlo ľahko prenáša. Gumové pätky zaisťujú stabilitu s nízkou hlučnosťou a vibráciami. Ak sa blíži mráz, dá čerpadlo ľahko vypúšťať pomocou samostatnej vypúšťacej skrutky. Pre zaistenie dlhodobej životnosti sa GARDENA spolieha výlučne na vysoko kvalitné materiály. Vďaka keramickému tesneniu a zdvojenému systému tesnenia medzi motorom a obežným ústrojenstvom čerpadla je zaistená bezpečná obsluha a ochrana pred poškodením. Spínač tepelnej poistky chráni motor pred preťažením. Poznámka: čerpadlá od spoločnosti GARDENA nie sú vhodné pre čerpanie slanej vody, agresívnych alebo ľahko zápalných látok alebo potravín.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 14.6 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
222,40 €
185,33 €


Späť

Technické parametre:

Menovitý výkon, W 1300 W
Maximálna výtlačná kapacita 5000 l/h
Maximálny tlak 5 bar
Maximálna samonasávacia výška 8 m
Maximálna výtlačná výška 50 m
Prívodné obežné koleso Prúd vody
Hmotnosť, kg 11,5 kg
Dĺžka kábla 1,5 m
Typ napájacieho kábla H07 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X4
Husqvarna objednávacie číslo: 966 60 67-01
Gardena objednávacie číslo: 1734-20
Netto hmotnosť: 13,8 kgCharakteristiky:
Vynikajúca bezpečnostná funkcia pre bezproblémovú prevádzku.
Vysoká bezpečnosť pre dlhú životnosť = Funkcia safe-pump ponúka optimálnu bezpečnosť pri čerpaní. Jasný displej LED zobrazuje výstrahy na problémy na sacej alebo tlakovej strane. Automatický bezpečnostný spínač vypína v prípade potreby čerpadlo ešte pred tým, než dôjde k poškodeniu. Tým sa zabráni poškodeniu čerpadla, napr. neúmyselným chodom nasucho.
Takmer bezhlučná prevádzka čerpadla = Gumové pätky zaručujú stabilitu čerpadla a prevádzku s nízkou hlučnosťou a bez vibrácií.
Užívateľsky prívetivá obsluha = Veľký plniaci otvor umožňuje ľahké plnenie čerpadla pred začatím prevádzky - bez lievika. Vďaka ergonomickému držadlu sa čerpadlo ľahko prenáša.
Pohodlná práca = Vďaka vypúšťacej skrutke možno ľahko vypustiť zostávajúcu vodu, napríklad pri blížiacom sa mraze.
Pre flexibilné použitie = Dvojité výstupy umožňujú súčasné použitie dvoch zavlažovacích príslušenstiev.

Bez ohľadu na to, na čo chcete čerpadlo použiť, GARDENA ponúka výkonné čerpadlá pre rôzne oblasti. Pre zavlažovanie záhrady použite jedno zo záhradných alebo ponorných tlakových čerpadiel. Dokážu ľahko čerpať vodu zo studní, prírodných prameňov alebo nádrží na dažďovú vodu. Ak chcete dodávať vodu pre domáce použitie, ideálnym spoločníkom pre vás budú domáce vodárne a domáce vodné automaty. Pre čerpanie vody zo zatopených pivníc alebo pre prečerpávanie vody medzi zásobníkmi je možné použiť ponorné čerpadlá – obzvlášť v prípade, kedy je treba čerpať špinavú vodu.Späť
Vyhľadávanie: