GARDENA záhradné čerpadlo Classic 3000/4 | sada

GARDENA záhradné čerpadlo Classic 3000/4 - sada
GARDENA záhradné čerpadlo Classic 3000/4 - sada
GARDENA záhradné čerpadlo Classic 3000/4 - sada
GARDENA záhradné čerpadlo Classic 3000/4 - sada
GARDENA záhradné čerpadlo Classic 3000/4 - sada
GARDENA záhradné čerpadlo Classic 3000/4 - sada

GARDENA|1717-20

Kompaktné záhradné čerpadlo 3000/4 od spoločnosti GARDENA je optimálny základný model a možno ho využiť pre rozmanité účely. Vďaka väčšiemu saciemu výkonu a tlaku je toto čerpadlo ideálne pre zavlažovanie, zvyšovanie tlaku alebo na prečerpávanie alebo vypúšťanie vody z vodovodu, dažďovej vody alebo chlórovanej z bazéna. Ľahké a robustné čerpadlo sa ľahko používa. Veľký plniaci otvor uľahčuje plnenie čerpadla pred použitím a vďaka ergonomickému držadlu sa čerpadlo ľahko prenáša. Gumové pätky zaisťujú stabilitu s nízkou hlučnosťou. Záhradné čerpadlo je na účely ochrany pred mrazom a následným poškodením vybavené vypúšťacou skrutkou umožňujúcou vypustenie zvyšnej vody z čerpadla. Pre zabezpečenie dlhodobej životnosti sa GARDENA spolieha výlučne na vysoko kvalitné materiály. Vďaka keramickému tesneniu a zdvojenému systému tesnenia medzi motorom a obežným ústrojenstvom čerpadla je zaistená bezpečná obsluha a ochrana pred poškodením. Spínač tepelnej poistky chráni motor pred preťažením. Poznámka: čerpadlá od spoločnosti GARDENA nie sú vhodné pre čerpanie slanej vody, agresívnych alebo ľahko zápalných látok alebo potravín.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 12.7 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
122,80 €
102,33 €


Späť

Technické parametre:

Menovitý výkon, W 600 W
Maximálna výtlačná kapacita 3100 l/h
Maximálny tlak 3,6 bar
Maximálna samonasávacia výška 7 m
Maximálna výtlačná výška 36 m
Prívodné obežné koleso Prúd vody
Hmotnosť, kg 6,5 kg
Dĺžka kábla 1,5 m
Typ napájacieho kábla H05 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X4
Husqvarna objednávacie číslo: 966 62 60-01
Gardena objednávacie číslo: 1717-20
Netto hmotnosť: 12 kgCharakteristiky:
Kompletné riešenie pripravené na okamžité použitie.
Kompletné riešenie pripravené na okamžité pripojenie = Súprava záhradného čerpadla obsahuje všetko, čo potrebujete pre rýchle pripojenie čerpadla a jeho uvedenie do prevádzky. Kompletné riešenie sa skladá zo záhradného čerpadla 3000/4 Classic, 3,5 m sacej hadice vrátane sacieho filtra a spätnej klapky, 20 m záhradnej hadice (13 mm Ø - 1/2") a pripojovacej nákrutky Original GARDENA systému vrátane trysky.
Robustné a spoľahlivé = Vysoko kvalitné materiály a starostlivá výroba zabraňujú poškodeniu čerpadla a sú tak zárukou dlhej životnosti a bezpečnej prevádzky.
Takmer bezhlučná prevádzka čerpadla = Gumové pätky zaručujú stabilitu čerpadla a prevádzku s nízkou hlučnosťou a bez vibrácií.
Užívateľsky prívetivá obsluha = Veľký plniaci otvor umožňuje ľahké plnenie čerpadla pred začatím prevádzky - bez lievika. Vďaka ergonomickému držadlu sa čerpadlo ľahko prenáša.
Pohodlná práca = Vďaka vypúšťacej skrutke možno ľahko vypustiť zostávajúcu vodu, napríklad pri blížiacom sa mraze.

Bez ohľadu na to, na čo chcete čerpadlo použiť, GARDENA ponúka výkonné čerpadlá pre rôzne oblasti. Pre zavlažovanie záhrady použite jedno zo záhradných alebo ponorných tlakových čerpadiel. Dokážu ľahko čerpať vodu zo studní, prírodných prameňov alebo nádrží na dažďovú vodu. Ak chcete dodávať vodu pre domáce použitie, ideálnym spoločníkom pre vás budú domáce vodárne a domáce vodné automaty. Pre čerpanie vody zo zatopených pivníc alebo pre prečerpávanie vody medzi zásobníkmi je možné použiť ponorné čerpadlá – obzvlášť v prípade, kedy je treba čerpať špinavú vodu.


Podobné produkty:
GARDENA záhradné čerpadlo 3000/4 Classic

GARDENA záhradné čerpadlo 3000/4 Classic

GARDENA|1707-20
Dostupnosť: 1-5 dní

93,79 €


Späť
Vyhľadávanie: