Ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic

Ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic
Ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic
Ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic
Ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic
Ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic
Ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic

GARDENA|1468-20

Ak máte na záhrade hlbokú studňu alebo nádrž a radi by ste touto vodou, ktorá je zadarmo, zavlažovali svoju záhradu, potom je pre vás tým pravým riešením ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 od spoločnosti GARDENA. Hodí sa tiež pre použitie v zavlažovacích systémoch. Dokáže s vysokým výkonom a bezhlučne čerpať vodu z hĺbok až 13 metrov - i v prípade, kedy je ponorené dlhšiu dobu. Robustné a vysoko kvalitné materiály umožňujú prevádzku pod vodou a chránia čerpadlo pred poškodením. Filtre z nerezovej ocele bránia pred prienikom nečistôt do čerpadla a bezhlučný, bezúdržbový kondenzátorový motor je vybavený poistkou proti tepelnému preťaženiu. Integrovaná spätná klapka zaisťuje ochranu proti presakovaniu hadice po vypnutí čerpadla a skracuje čas pri opätovnom spustení. Vďaka plavákového spínaču, ktorý automaticky prerušuje prevádzku čerpadla pri príliš nízkej hladine vody, je zabránené chodu čerpadla naprázdno. Mnoho kvalít garantujúcich bezpečnú a dlhodobú bezproblémovú prevádzku čerpadla. Ďalšou vecou zaisťujúcou bezpečnosť obsluhy a dlhú životnosť čerpadla sú dvojité tesnenie motora a keramická ochrana. Vďaka 3-stupňovému prívodnému obehovému bicyklu je voda čerpaná efektívne a nehlučne. Praktická funkcia: vďaka 15-metrovej prívodnej šnúre možno čerpadlo rýchlo inštalovať a vďaka dodávanému upevňovaciemu lanu ho možno ľahko ponárať a v prípade potreby vyťahovať späť.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 12 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
306,49 €
255,41 €


Späť

Technické parametre:

Menovitý výkon, W 1000 W
Maximálna výtlačná kapacita 6000 l/h
Maximálny tlak 4 bar
Maximálna hĺbka ponoru 12 m
Maximálna výtlačná výška 40 m
Upevňovacie lano 15 m
Priemer čerpadla 14,9 cm
Prívodné obežné koleso 4 stupne
Maximálna teplota čerpaného média 35 ° C
Hmotnosť, kg 10 kg
Dĺžka kábla 15 m
Typ napájacieho kábla H07 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X8
Husqvarna objednávacie číslo: 966 05 57-01
Gardena objednávacie číslo: 1468-20
Netto hmotnosť: 11 kgCharakteristiky:
Čerpajte vodu ešte efektívnejšie z väčších hĺbok.
Zavlažovanie z veľkých hĺbok = Ponorné tlakové čerpadlo je optimálne pre studne a cisterny. S priemerom len 14,9 cm možno toto kompaktné čerpadlo použiť takmer všade.
Robustné a spoľahlivé = Vysoko kvalitné materiály a starostlivá výroba zabraňujú poškodeniu čerpadla a sú tak zárukou dlhej životnosti a bezpečnej prevádzky pod vodou.
Ochrana proti chodu nasucho = Plavákový spínač chráni čerpadlopred poškodením tým, že zastaví prevádzku pri nedostatku vody a zabraňuje tak behu čerpadla naprázdno.
Užívateľsky prívetivá obsluha = Dodávané silné upevňovacie lano umožňuje bezproblémové a jednoduché ponorenie čerpadla a v prípade potreby jeho vytiahnutie späť. Vďaka ergonomicky tvarovanému držadlu možno čerpadlo ľahko prenášať.
Jednoduchá prispôsobiteľnosť = Integrovaný pripojovací závit čerpadlá spĺňa medzinárodné štandardy a možno ho pripojiť k bežným systémom / hadiciam.

Bez ohľadu na to, na čo chcete čerpadlo použiť, GARDENA ponúka výkonné čerpadlá pre rôzne oblasti. Pre zavlažovanie záhrady použite jedno zo záhradných alebo ponorných tlakových čerpadiel. Dokážu ľahko čerpať vodu zo studní, prírodných prameňov alebo nádrží na dažďovú vodu. Ak chcete dodávať vodu pre domáce použitie, ideálnym spoločníkom pre vás budú domáce vodárne a domáce vodné automaty. Pre čerpanie vody zo zatopených pivníc alebo pre prečerpávanie vody medzi zásobníkmi je možné použiť ponorné čerpadlá – obzvlášť v prípade, kedy je treba čerpať špinavú vodu.Späť
Vyhľadávanie: