Čerpadlo do hlbokých studní 6000/5 Inox Premium

Čerpadlo do hlbokých studní 6000/5 Inox Premium
Čerpadlo do hlbokých studní 6000/5 Inox Premium
Čerpadlo do hlbokých studní 6000/5 Inox Premium
Čerpadlo do hlbokých studní 6000/5 Inox Premium

GARDENA|1492-20

Pre hlboké studne s úzkymi priemermi od 10 cm je čerpadlo do hlbokých studní 6000 / 5 inox tým správnym produktom. Mimoriadne výkonné a nehlučné - čerpá vodu z hĺbky až 20 m, a to aj keď je ponorené dlhšiu dobu, pre zavlažovanie záhrady. Nerezový plášť umožňuje dlhodobý a bezpečnú prevádzku pod vodou. Sú použité iba robustné a vysoko kvalitné materiály. Filter - tiež vyrobený z nerezovej ocele, bráni pred prienikom nečistôt do čerpadla. Možné navyše namontovať podstavec, ktorý vďaka vyššej hladine, zvlášť v prípade nádrží, výrazne znižuje množstvo nasávaných nečistôt a piesku na dne. Spínač s poistkou proti tepelnému preťaženiu chráni tichý a bezúdržbový kondenzátorový motor proti preťaženiu. Energeticky úsporný motor čerpá efektívne a ticho vodu prostredníctvom 7-stupňového prívodného obehového kolesa z hĺbky až 20 m. Praktická funkcia: vďaka 22-metrovej prívodnej šnúre možno čerpadlo rýchlo inštalovať a vďaka dodávanému upevňovaciemu lanu ho možno ľahko ponárať a v prípade potreby vyťahovať späť.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 13.172 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
415,- €
345,83 €


Späť

Technické parametre:

Menovitý výkon, W 950 W
Maximálna výtlačná kapacita 6000 l/h
Maximálny tlak 5 bar
Maximálna hĺbka ponoru 19 m
Maximálna výtlačná výška 50 m
Upevňovacie lano 22 m
Priemer čerpadla 9,8 cm
Prívodné obežné koleso 7 stupňov
Maximálna teplota čerpaného média 35 ° C
Hmotnosť, kg 8,25 kg
Dĺžka kábla 22 m
Typ napájacieho kábla H07 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X8
Husqvarna objednávacie číslo: 966 42 42-01
Gardena objednávacie číslo: 1492-20
Netto hmotnosť: 12,80 kgCharakteristiky:
Rýchle a mimoriadne výkonné čerpanie vody z veľkých hĺbok.
Pre úzke otvory = S priemerom len 9,8 cm je toto kompaktné čerpadlo do hlbokých studní ideálne pre všetky vŕtané studne s veľkou hĺbkou a pre studne s úzkym otvorom.
Robustné a spoľahlivé = Nerezový kryt chráni čerpadlo pred poškodením a garantuje tak dlhú životnosť a bezpečnú prevádzku pod vodou.
Vysoký výkon = Voda prúdi cez 6-stupňové obežné koleso a garantuje tak mimoriadne vysoký výkon a takmer nehlučné čerpanie vody na požadovanom mieste.
Šetrí energiu = Vďaka vysokému výkonu a bezúdržbovému kondenzátorovému motoru je čerpadlo do hlbokých studní veľmi energeticky nenáročné - bez nutnosti obetovať efektívnosť.
Ochrana proti nečistotám = Integrovaný nerezový filter zabraňuje nasávaniu piesku a nečistôt, čo by mohlo viesť k poškodeniu čerpadla. K čerpadlu je možné navyše namontovať podstavec, ktorý vďaka vyššej hladine, obzvlášť v cisternách, navyše čerpadlo chráni proti nečistotám.

Bez ohľadu na to, na čo chcete čerpadlo použiť, GARDENA ponúka výkonné čerpadlá pre rôzne oblasti. Pre zavlažovanie záhrady použite jedno zo záhradných alebo ponorných tlakových čerpadiel. Dokážu ľahko čerpať vodu zo studní, prírodných prameňov alebo nádrží na dažďovú vodu. Ak chcete dodávať vodu pre domáce použitie, ideálnym spoločníkom pre vás budú domáce vodárne a domáce vodné automaty. Pre čerpanie vody zo zatopených pivníc alebo pre prečerpávanie vody medzi zásobníkmi je možné použiť ponorné čerpadlá – obzvlášť v prípade, kedy je treba čerpať špinavú vodu.Späť
Vyhľadávanie: