GARDENA ponorné čerpadlo 7000 Classic

GARDENA ponorné čerpadlo 7000 Classic
GARDENA ponorné čerpadlo 7000 Classic

GARDENA|1780-20| ponorné

Niekedy máte vodu tam, kde ju nepotrebujete. Napríklad pri zatopení pivnice alebo práčovne. Alebo jednoducho chcete vypustiť alebo prečerpať vodu. Ponorné čerpadlo 7000 GARDENA Classic je optimálnym čerpadlom pre rýchle čerpanie čistej alebo mierne znečistenej vody s nečistotami o priemere do 5 mm. Vďaka nastaviteľnej spínacej základni je možné plošné odsávanie od hladiny 1 mm. Možno vyčerpať takmer všetku vodu a podlahu vytrieť až do sucha. Vďaka 10 m prívodnej šnúre možno praktické a robustné čerpadlo používať na mnohých rôznych miestach - aj vo veľkých hĺbkach. Plavákový spínač zaisťuje automatické zapínanie a vypínanie. Vďaka držiaku kábla plavákového spínača možno premenlivo a presne nastavovať úrovne zapínania a vypínania. Ak je to potrebné, môžete pomocou prípojného zariadenia tiež prepnúť na trvalé ručné čerpanie. Robustné telo z plastu vystuženého sklenenými vláknami, odolné obežné koleso čerpadla a bezúdržbový kondenzátorový motor s nízkou hlučnosťou a tepelnou pojistkou zaisťujú dlhú životnosť. Vďaka univerzálnej prípojke možno k čerpadlu pripojiť hadice s priemerom 13 mm (1/2"), 16 mm (5/8"), 19 mm (3/4"), 25 mm (1") a 38 mm (1 1/2").

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 5 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
97,99 €
81,66 €


Späť

Technické parametre:

Menovitý výkon, W 250 W
Maximálna výtlačná kapacita 7000 l/h
Maximálna výtlačná výška 6 m
Plošné odsávanie do 1 mm
Maximálny tlak 0,6 bar
Maximálna hĺbka ponoru 7 m
Maximálna samonasávacia výška 8 m
Maximálna veľkosť častice 5 mm
Maximálna teplota čerpaného média 35 ° C
Hmotnosť, kg 4,3 kg
Dĺžka kábla 10 m
Typ napájacieho kábla H05 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X8
Husqvarna objednávacie číslo: 900 95 27-01
Gardena objednávacie číslo: 1780-20
Netto hmotnosť: 4,8 kgCharakteristiky:
Praktické a výkonné - pre prečerpávanie a vyčerpávanie znečistenej vody.
Robustné a výkonné použitie = Kalové čerpadlo umožňuje rozmanité použitie a dokáže prečerpávať alebo vypúšťať znečistenú vodu s nečistotami až do 25 mm v priemere.
Automatické a flexibilné = Pre pohodlnú manipuláciu nastaviteľný plavákový spínač automaticky čerpadlo zapína a vypína podľa hladiny vody. Vďaka držiaku kábla plavákového spínača možno premenlivo a presne nastavovať úrovne zapínania a vypínania.
Trvalá ručná obsluha = Prepnutie na trvalo ručnú obsluhu - žiadny problém. Zapojte jednoducho plavákový spínač do zariadenia na čerpadle - hotovo.
Dlhodobá životnosť = Odolné prívodné obehové koleso a robustný kryt zaručujú dlhú životnosť a bezproblémovú prevádzku.
Individuálne pripojenie = Prostredníctvom univerzálnej prípojky možno použiť hadice s priemerom 13 mm (1/2") až 38 mm (1 1/2").

Bez ohľadu na to, na čo chcete čerpadlo použiť, GARDENA ponúka výkonné čerpadlá pre rôzne oblasti. Pre zavlažovanie záhrady použite jedno zo záhradných alebo ponorných tlakových čerpadiel. Dokážu ľahko čerpať vodu zo studní, prírodných prameňov alebo nádrží na dažďovú vodu. Ak chcete dodávať vodu pre domáce použitie, ideálnym spoločníkom pre vás budú domáce vodárne a domáce vodné automaty. Pre čerpanie vody zo zatopených pivníc alebo pre prečerpávanie vody medzi zásobníkmi je možné použiť ponorné čerpadlá – obzvlášť v prípade, kedy je treba čerpať špinavú vodu.Späť
Vyhľadávanie: