Ponorné čerpadlo 13000 aquasensor Comfort

Ponorné čerpadlo 13000 aquasensor Comfort
Ponorné čerpadlo 13000 aquasensor Comfort
Ponorné čerpadlo 13000 aquasensor Comfort
Ponorné čerpadlo 13000 aquasensor Comfort

GARDENA|1785-20| ponorné

Predstavte si, že ste na dovolenke a v dobe vašej neprítomnosti dôjde k zaplaveniu vašej pivnice. Aby ste sa pred takým prekvapením ochránili, je výkonné ponorné čerpadlo 1300 aquasensor GARDENA Comfort pre vás tým správnym riešením. Vďaka integrovanej funkcii aquasensor sa čerpadlo automaticky zapne vo chvíli, keď je hladina vody iba 5 mm, a rýchlo a výkonne vodu vyčerpáva preč. Tým dochádza k účinnej ochrane pred poškodením spôsobeným vodou - aj v čase, keď nie ste doma. Úrovne pre zapnutie a vypnutie čerpadla je možné vo všeobecnosti premenlivo nastavovať. Vďaka nastaviteľnej spínacej základni je možné plošné odsávanie od hĺbky až 1 mm. Možno vyčerpať takmer všetku vodu a podlahu vytrieť až do sucha. Nemôže to byť jednoduchšie alebo bezpečnejšie. Pre ponorné čerpadlo 1300 aquasensor nie sú vďaka kompaktnej konštrukcii problémom ani úzke priestory. Čerpadlo dokáže výkonne čerpať alebo vypúšťať čistú a mierne zašpinenú vodu s nečistotami s priemerom až 5 mm. Robustné telo z plastu vystuženého sklenenými vláknami, odolné obežné koleso čerpadla a bezúdržbový kondenzátorový motor s nízkou hlučnosťou a tepelnou poistkou zaisťujú dlhú životnosť. Obzvlášť kompaktné a robustné čerpadlo má 10 metrovú prívodnú šnúru, umožňujúcu univerzálne použitie - aj vo väčších hĺbkach. Vďaka univerzálnej prípojke možno k čerpadlu pripojiť hadice o priemere 13 mm (1 / 2 "), 16 mm (5 / 8"), 19 mm (3 / 4 "), 25 mm (1") a 38 mm (1 1 / 2 ").

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 7.46 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
179,99 €
149,99 €


Späť

Technické parametre:

Menovitý výkon, W 650 W
Maximálna výtlačná kapacita 13000 l/h
Maximálna výtlačná výška 8 m
Plošné odsávanie do 1 mm
Maximálny tlak 0,8 bar
Maximálna hĺbka ponoru 7 m
Maximálna samonasávacia výška 8 m
Maximálna veľkosť častice 5 mm
Maximálna teplota čerpaného média 35 ° C
Hmotnosť, kg 5,4 kg
Dĺžka kábla 10 m
Typ napájacieho kábla H07 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X8
Husqvarna objednávacie číslo: 900 95 39-01
Gardena objednávacie číslo: 1785-20
Netto hmotnosť: 7 kgCharakteristiky:
Vďaka funkcii aquasensor je odčerpávanie vody rýchle a spoľahlivé.
Maximálna bezpečnosť = S funkciou GARDENA aquasensor sa čerpadlo automaticky opäť zapne pri dosiahnutí 5 mm hladiny vody. Je tak zabránené väčšiemu poškodeniu vodou. Čas, kedy sa má čerpadlo opäť automaticky vypnúť, sa dá nastaviť rovnako flexibilne - vďaka dvom nezávislým snímačom.
Vyčerpávanie do sucha až do výšky hladiny 1 mm = Nastaviteľná prepínacia základňa čerpadla umožňuje sanie z rovného povrchu až do hladiny zvyškovej vody minimálne 1 mm. Zo zeme je vyčerpaná takmer všetka voda a výsledkom je takmer suchá podlaha.
Trvalá ručná obsluha = Vďaka samostatne nastaviteľným snímačom zapnutia a vypnutia je tiež možná ručná obsluha.
Bezproblémové používanie = Robustné telo z plastu vystuženého sklenenými vláknami, odolné obežné koleso čerpadla a bezúdržbový kondenzátorový motor s nízkou hlučnosťou a tepelnou poistkou zaisťujú dlhú životnosť.
Individuálne pripojenie = Prostredníctvom univerzálnej prípojky možno použiť hadice s priemerom 13 mm (1/2") až 38 mm (1 1/2").

Bez ohľadu na to, na čo chcete čerpadlo použiť, GARDENA ponúka výkonné čerpadlá pre rôzne oblasti. Pre zavlažovanie záhrady použite jedno zo záhradných alebo ponorných tlakových čerpadiel. Dokážu ľahko čerpať vodu zo studní, prírodných prameňov alebo nádrží na dažďovú vodu. Ak chcete dodávať vodu pre domáce použitie, ideálnym spoločníkom pre vás budú domáce vodárne a domáce vodné automaty. Pre čerpanie vody zo zatopených pivníc alebo pre prečerpávanie vody medzi zásobníkmi je možné použiť ponorné čerpadlá – obzvlášť v prípade, kedy je treba čerpať špinavú vodu.Späť
Vyhľadávanie: