Ponorné čerpadlo 21000 inox Premium

Ponorné čerpadlo 21000 inox Premium
Ponorné čerpadlo 21000 inox Premium

GARDENA|1787-20| ponorné

Keď voda dostane niekam, kde nemá čo robiť, je potrebné rýchlo reagovať, aby nedošlo k väčším škodám, napríklad v dome. Ponorné čerpadlo 21000 Inox GARDENA Premium je tým správnym čerpadlom v prípade potreby rýchleho a výkonného vyčerpania veľkého množstva vody naraz. Možné čerpať rýchlosťou 21 000 litrov čistej alebo mierne znečistenej vody litrov na hodinu s priemerom nečistôt do 5 mm. Vďaka nastaviteľné spínacej základni je možné plošné odsávanie od hladiny až 1 mm. Možno vyčerpať takmer všetku vodu a podlahu vytrieť až do sucha. Plavákový spínač zaisťuje automatické zapínanie a vypínanie. Vďaka držiaku kábla plavákového spínača možno premenlivo a presne nastavovať úrovne zapínania a vypínania. Ak je to potrebné, môžete pomocou prípojného zariadenia tiež prepnúť na trvalé ručné čerpanie. Vďaka 10 m prívodnej šnúre možno praktické a robustné čerpadlo používať na mnohých rôznych miestach - aj vo veľkých hĺbkach. Použitie vysoko kvalitných materiálov spĺňa tie najvyššie nároky na špičkový model. Čerpadlo je vybavené plášťom z nerezovej ocele, vďaka ktorému je veľmi robustné a má dlhú životnosť. Odolné obežné koleso a bezúdržbový kondenzátorový motor s nízkou hlučnosťou a s tepelným ochrannýmm spínačom umožňujú spoľahlivú prevádzku čerpadla. Vďaka univerzálnej prípojke možno k čerpadlu pripojiť hadice s priemerom 13 mm (1/2"), 16 mm (5/8"), 19 mm (3/4"), 25 mm (1"), 38 mm (1 1/2") a 50 mm (2").

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 9.15 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
113,23 €
94,36 €


Späť

Technické parametre:

Menovitý výkon, W 1000 W
Maximálna výtlačná kapacita 21000 l/h
Maximálna výtlačná výška 11 m
Plošné odsávanie do 3 mm
Maximálny tlak 1,1 bar
Maximálna hĺbka ponoru 7 m
Maximálna samonasávacia výška 8 m
Maximálna veľkosť častice 5 mm
Maximálna teplota čerpaného média 35 ° C
Hmotnosť, kg 8,3 kg
Dĺžka kábla 10 m
Typ napájacieho kábla H07 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X8
Husqvarna objednávacie číslo: 900 95 44-01
Gardena objednávacie číslo: 1787-20
Netto hmotnosť: 8,3 kgCharakteristiky:
Špičkový model pre výkonné vyčerpávanie vody - keď je potreba dostatočný výkon.
Vysoký výkon = Pomocou ponorného čerpadla Premium možno čerpať až 21 000 litrov za hodinu - pre účinné vyčerpávanie alebo prečerpávanie vody.
Vyčerpávanie do sucha až do výšky hladiny 1 mm = Nastaviteľná prepínacia základňa čerpadla umožňuje sanie z rovného povrchu až do hladiny zvyškovej vody minimálne 1 mm. Zo zeme je vyčerpaná takmer všetka voda a výsledkom je takmer suchá podlaha.
Trvalá ručná obsluha = Vďaka samostatne nastaviteľným snímačom zapnutia a vypnutia je tiež možná ručná obsluha.
Bezproblémové používanie = Robustné telo z plastu vystuženého sklenenými vláknami, odolné obežné koleso čerpadla a bezúdržbový kondenzátorový motor s nízkou hlučnosťou a tepelnou poistkou zaisťujú dlhú životnosť.
Individuálne pripojenie = Prostredníctvom univerzálnej prípojky možno použiť hadice s priemerom 13 mm (1/2") až 50 mm (2").

Bez ohľadu na to, na čo chcete čerpadlo použiť, GARDENA ponúka výkonné čerpadlá pre rôzne oblasti. Pre zavlažovanie záhrady použite jedno zo záhradných alebo ponorných tlakových čerpadiel. Dokážu ľahko čerpať vodu zo studní, prírodných prameňov alebo nádrží na dažďovú vodu. Ak chcete dodávať vodu pre domáce použitie, ideálnym spoločníkom pre vás budú domáce vodárne a domáce vodné automaty. Pre čerpanie vody zo zatopených pivníc alebo pre prečerpávanie vody medzi zásobníkmi je možné použiť ponorné čerpadlá – obzvlášť v prípade, kedy je treba čerpať špinavú vodu.Späť
Vyhľadávanie: