GARDENA kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort

GARDENA kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort
GARDENA kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort
GARDENA kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort

GARDENA|1797-20| kalové

Ak si prajete výkonne a rýchlo odčerpať vodu, je kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort od firmy GARDENA správnou voľbou - najmä v prípade, že je voda silno znečistená. S integrovanou funkciou aquasensor sa môže čerpadlo, ak je to požadované, automaticky prepnúť pri hladine vody vo výške 65 mm a účinne vodu vyčerpať alebo prečerpať. Vďaka tomu sa zabráni väčším škodám, ktoré by mohla voda spôsobiť. Všeobecne je zapínacia a vypínacia výška nastaviteľná. Pre kalové čerpadlo 8500 aquasensor nie sú problémom ani úzke šachty, a to vďaka kompaktnej konštrukcii čerpadla. Čerpadlo môže čerpať znečistenú vodu s priemerom nečistôt až 30 mm. Pevný plášť čerpadla je z plastu zosilneného sklenenými vláknami, čerpadlová mechanika sa málo opotrebováva a má nízku hlučnosť, bezúdržbový motor s tepelnou poistkou proti preťaženiu - to všetko zaručuje dlhú životnosť. Obzvlášť kompaktné a pevné čerpadlo s 10 m prípojnú šnúrou umožňuje univerzálne použitie - tiež vo veľkej hĺbke. Vďaka univerzálnej prípojke možno k čerpadlu pripojiť hadice s priemerom 13 mm (1 / 2 "), 16 mm (5 / 8"), 19 mm (3 / 4 "), 25 mm (1") a 38 mm (1 ½ ").

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 6.166 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
160,49 €
133,74 €


Späť

Technické parametre:

Menovitý výkon, W 380 W
Maximálna výtlačná kapacita 8300 l/h
Maximálna výtlačná výška 6 m
Maximálny tlak 0,6 bar
Maximálna hĺbka ponoru 7 m
Maximálna veľkosť častice 30 mm
Maximálna teplota čerpaného média 35 ° C
Hmotnosť, kg 4 kg
Dĺžka kábla 10 m
Typ napájacieho kábla H05 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X8
Husqvarna objednávacie číslo: 900 95 68-01
Gardena objednávacie číslo: 1797-20
Netto hmotnosť: 5,6 kgCharakteristiky:
Automaticky a spoľahlivo čerpá znečistenú vodu - vďaka funkcii aquasensor.
Automatická prevádzka = Vďaka funkcii GARDENA aquasensor sa čerpadlo automaticky zapne vždy pri úrovni vody 65 mm. Automatické vypnutie čerpadla je možné flexibilne nastaviť - vďaka dvom nezávislým senzorom.
Robustné a výkonné použitie = Kalové čerpadlo umožňuje rozmanité použitie a dokáže prečerpávať alebo vypúšťať znečistenú vodu s nečistotami až do 25 mm v priemere.
Trvalá ručná obsluha = Vďaka samostatne nastaviteľným snímačom zapnutia a vypnutia je tiež možná ručná obsluha.
Bezproblémové používanie = Robustné telo z plastu vystuženého sklenenými vláknami, odolné obežné koleso čerpadla a bezúdržbový kondenzátorový motor s nízkou hlučnosťou a tepelnou poistkou zaisťujú dlhú životnosť.
Individuálne pripojenie = Prostredníctvom univerzálnej prípojky možno použiť hadice s priemerom 13 mm (1/2") až 38 mm (1 1/2").

Bez ohľadu na to, na čo chcete čerpadlo použiť, GARDENA ponúka výkonné čerpadlá pre rôzne oblasti. Pre zavlažovanie záhrady použite jedno zo záhradných alebo ponorných tlakových čerpadiel. Dokážu ľahko čerpať vodu zo studní, prírodných prameňov alebo nádrží na dažďovú vodu. Ak chcete dodávať vodu pre domáce použitie, ideálnym spoločníkom pre vás budú domáce vodárne a domáce vodné automaty. Pre čerpanie vody zo zatopených pivníc alebo pre prečerpávanie vody medzi zásobníkmi je možné použiť ponorné čerpadlá – obzvlášť v prípade, kedy je treba čerpať špinavú vodu.Späť
Vyhľadávanie: