GARDENA kalové čerpadlo 20000 inox Premium

GARDENA kalové čerpadlo 20000 inox Premium
GARDENA kalové čerpadlo 20000 inox Premium

GARDENA|1802-20| kalové

Keď voda natečie tam, kde to nie je potrebné, potrebujete ju rýchlo odčerpať, napr. aby ste zabránili veľkým škodám v domácnosti. GARDENA kalové čerpadlo 20000 Inox Premium je práve ten model, ktorý potrebujete pre rýchle a výkonné prečerpanie veľkého množstva vody naraz. Pumpuje s výkonom 20 000 l vody za hodinu, dokonca veľmi znečistenej vody s nečistotami do priemeru 38 mm. Plavákový spínač zaisťuje automatické zapínanie a vypínanie. Vďaka držiaku kábla pre plavákový spínač je možné výšku zapínania a vypínania presne a flexibilne nastaviť. Ak je potrebné, umožňuje násuvný prvok jednoduché prepnutie do trvalej manuálnej prevádzky. Vďaka 10 metrovej prípojnej šnúre možno toto praktické a pevné čerpadlo univerzálne využívať - ​​tiež vo veľkej hĺbke. Najvyššie požiadavky na modely Premium sú kladené na použité špičkové materiály. Napríklad vďaka plášťu z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele je čerpadlo veľmi pevné a má dlhú životnosť. Spoľahlivá prevádzka je zaručená málo sa opotrebovávajúcim obežným kolesom, nízkou hlučnosťou a bezúdržbovým motorom s tepelnou poistkou. Vďaka univerzálnej prípojke je možné k čerpadlu pripojiť hadice s priemerom 13 mm (1 / 2 "), 16 mm (5 / 8"), 19 mm (3 / 4 "), 25 mm (1"), 38 1 ½ - a dodatočne tiež 50 mm (2 ").

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 9.17 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
236,59 €
197,16 €


Späť

Technické parametre:

Menovitý výkon, W 1050 W
Maximálna výtlačná kapacita 20000 l/h
Maximálna výtlačná výška 11 m
Maximálny tlak 1,1 bar
Maximálna hĺbka ponoru 7 m
Maximálna veľkosť častice 38 mm
Maximálna teplota čerpaného média 35 ° C
Hmotnosť, kg 8,3 kg
Dĺžka kábla 10 m
Typ napájacieho kábla H07 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X8
Husqvarna objednávacie číslo: 900 95 79-01
Gardena objednávacie číslo: 1802-20
Netto hmotnosť: 8,3 kgCharakteristiky:
Model Premium pre výkonné odčerpávanie vody.
Robustné a výkonné použitie = Kalové čerpadlo umožňuje rozmanité použitie a dokáže prečerpávať alebo vypúšťať znečistenú vodu s nečistotami až do 25 mm v priemere.
Trvalá ručná obsluha = Prepnutie na trvalo ručnú obsluhu - žiadny problém. Zapojte jednoducho plavákový spínač do zariadenia na čerpadle - hotovo.
Individuálne pripojenie = Prostredníctvom univerzálnej prípojky možno použiť hadice s priemerom 13 mm (1/2") až 50 mm (2").
Dlhodobá životnosť = Odolné prívodné obehové koleso a robustný kryt zaručujú dlhú životnosť a bezproblémovú prevádzku.
Automatická prevádzka = Pre pohodlnú manipuláciu nastaviteľný plavákový spínač automaticky čerpadlo zapína a vypína podľa hladiny vody.

Bez ohľadu na to, na čo chcete čerpadlo použiť, GARDENA ponúka výkonné čerpadlá pre rôzne oblasti. Pre zavlažovanie záhrady použite jedno zo záhradných alebo ponorných tlakových čerpadiel. Dokážu ľahko čerpať vodu zo studní, prírodných prameňov alebo nádrží na dažďovú vodu. Ak chcete dodávať vodu pre domáce použitie, ideálnym spoločníkom pre vás budú domáce vodárne a domáce vodné automaty. Pre čerpanie vody zo zatopených pivníc alebo pre prečerpávanie vody medzi zásobníkmi je možné použiť ponorné čerpadlá – obzvlášť v prípade, kedy je treba čerpať špinavú vodu.Späť
Vyhľadávanie: