Zalievacia tyč pre závesné kvetináče Classic

Zalievacia tyč pre závesné kvetináče Classic
Zalievacia tyč pre závesné kvetináče Classic

GARDENA|1936-20

Ak chcete presne zalievať závesné koše a nedostupné truhlíky na kvety, je ideálnou voľbou zalievacia tyč pre závesné kvetináče GARDENA Classic. Vďaka svojej dĺžke ľahko dosiahne až k cieľu. Striekanie je možné plynule regulovať. Budete môcť ľahko a pohodlne zalievať rôzne veľké žardiniéry. Polievanie sa spúšťa ručným ventilom s impulzným ovládačom. V prípade potreby je možné pri dlhodobejšej práci zaaretovať. Jednoducho zaaretujete impulzný ovládač.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.305 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
10,38 €
8,65 €


Späť

Technické parametre:

Husqvarna objednávacie číslo: 900 96 70-01
Gardena objednávacie číslo: 1936-20
Netto hmotnosť: 0,227 kgCharakteristiky:
Pre závesné koše a nedostupné truhlíky na kvetiny.
Pohodlne a cielene zalievajte vysoko umiestnené rastliny = Umožňuje zalievať závesné koše a kvetinové truhlíky, bez toho aby ste sa museli naťahovať a namáhať - postreková tyč na závesné kvetináče.
Plynulo regulovateľný prúd postreku = Striekanie je možné plynule regulovať. To umožňuje zalievať rôzne veľké nádoby s rastlinami a individuálne nastaviť zalievanie pre konkrétne rastliny.
Pulzný ovládač s možnosťou aretácie = Zalievacia tyč na závesné koše sa ľahko používa a je pohodlná. Ak chcete zalievať bodovo, stlačte impulzný ovládač. V prípade dlhodobejšieho zalievania je možné pulzný ovládač zaaretovať.

Potrebujete mäkkú sprchu pre postrek kvetov, jemnú hmlu v skleníku a ostrý prúd na čistenie záhradných cestičiek a príjazdových ciest? Každá domácnosť má iné požiadavky. Spoločnosť GARDENA má v ponuke postrekovače a sprchy, ktoré splnia vaše požiadavky.

Modely triedy Premium majú moderný a sofistikovaný design s kovovými súčasťmi. Súčasti z mäkčeného plastu …Späť
Vyhľadávanie: