GARDENA nástenný držiak hadice 60

GARDENA nástenný držiak hadice 60
GARDENA nástenný držiak hadice 60
GARDENA nástenný držiak hadice 60
GARDENA nástenný držiak hadice 60
GARDENA nástenný držiak hadice 60

GARDENA|2650-20

S nástenným držiakom hadice s vodiacou cievkou Classic od spoločnosti GARDENA je ukladanie záhradnej hadice veľmi jednoduché. Hadicu môžete pohodlne rozvinúť a znovu navinúť späť. Pri tom pomáha vodiaca cievka. Podľa toho, kde je to pre vás užitočnejšie, je možné ho samostatne zavesiť na stenu alebo pripevniť na roh. Vedie hadicu, aby sa rovnomerne a úpravne navinul. Cievku na hadicu ku stene pripevňuje pevný kovový držiak s dlhou životnosťou. Po vypnutí vody môžete cievku na hadicu tiež sňať. Držiak na hadicu možno pohodlne prepravovať pomocou integrovaného držadla na prenášanie. Zahnuté pripojenie hadice zabraňuje zauzľovaniu hadice a trvalo zaručuje plný prietok vody. Na držiak na hadicu sa zmestí maximálne 60 m 13 mm hadice, 50 m 15 mm hadice alebo 35 m 19 mm hadice. Nástenný držiak na hadicu GARDENA Classic je už vybavený kohútikovými prípojkami. Ak však požadujete väčší prietok vody, možno držiak na hadicu pomocou nákrutky Profi Maxi-Flow (č.v. 2801) jednoducho adaptovať na systém GARDENA Profi. Po vypnutí vody môžete hadicu pripojiť k protikvapkajúcemu prvku na rukoväti. Ten zabraňuje vytekaniu zvyšnej vody z hadice, a tým aj plytvaniu vodou. Pre ľahšie zalievanie.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 2.86 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
62,99 €
52,49 €


Späť

Technické parametre:

Max. kapacita 13 mm (1/2") 60 m
Max. kapacita 15 mm (5/8") 50 m
Max. kapacita 19 mm (3/4") 35 m
Husqvarna objednávacie číslo: 901 00 55-01
Gardena objednávacie číslo: 2650-20
Netto hmotnosť: 2,7 kgCharakteristiky:
S vodiacou cievkou.
Navíjanie hadice, ktoré šetrí váš chrbát = Vďaka pripevneniu cievky na hadicu na stenu môžete hadicu rozvíjať postojačky, čím sa šetrí váš chrbát.
Žiadne odkvapkávanie vody = Po vypnutí vody môžete hadicu pripojiť k integrovanému protikapacímu zariadenia. Počas prepravy alebo po použití neuniká žiadna voda a nebude sa plytvať.
Žiadne uzľovanie hadice = Vďaka zahnutej hadicovej spojke vo vozíku na hadicu sa hadica nezauzľuje a voda ňou vždy voľne preteká.
Ľahké navíjanie a rozvíjanie hadice = Pomocou vodiacej cievky hadice možno hadicu pohodlne navinúť a rozvinúť. Pri odvíjaní vedie hadicu požadovaným smerom a pomáha pri navíjaní. Hadica sa ľahko a úpravne navinie na cievku. Vodiaciu cievku hadice je možné samostatne pripevniť na stenu alebo roh domu.
Kompletná sada s prípojkami na kohútik od spoločnosti GARDENA = Nástenná cievka na hadicu od spoločnosti GARDENA je už vybavená kohútovými prípojkami. Potrebujete už len hadicu a môžete zalievať.

Venujte viac času zavlažovaniu a menej rozmotávaniu hadíc. V ponuke sú správne úložné systémy pre hadice, ktoré vyhovujú všetkým nárokom a veľkostiam záhrady: pre hadicu môžete použiť buď mobilný držiak, nástenné bubne alebo jeden z praktických vozíkov. Užívatelia, ktorí si pri namotávaní hadice nechcú ušpiniť ruky, môžu využiť vozíky na hadice easyRoll. Mimoriadne pohodlie bez nutnosti ohýbania chrbáta a špinenia rúk tiež ponúkajú nástenné boxy na hadicu s automatickým navíjaním: hadicu stačí jednoducho vytiahnuť von, pri zavlažovaní ju zaistiť a potom ju automaticky a bezpečne rovnomernou rýchlosťou navinúť späť. Stačí si zvoliť svoje osobné riešenie pre skladovanie hadíc !Späť
Vyhľadávanie: