GARDENA Nástenný bubon na hadicu 50 Classic | sada

GARDENA Nástenný bubon na hadicu 50 Classic - sada
GARDENA Nástenný bubon na hadicu 50 Classic - sada
GARDENA Nástenný bubon na hadicu 50 Classic - sada
GARDENA Nástenný bubon na hadicu 50 Classic - sada
GARDENA Nástenný bubon na hadicu 50 Classic - sada

GARDENA|8009-20

Tento nástenný bubon na hadicu vám pomôže, kdekoľvek ho budete potrebovať. Slúži k chránenému uloženiu hadice na stenu, ale možno ju aj sňať a prenášať po záhrade. Vďaka ergonomickej rukoväti ju možno pohodlne preniesť. Nástenná sada cievky na hadicu 50 GARDENA Classic je kompletne vybavená 20 m hadica o priemere 13 mm (1/2"), tryskou radu GARDENA Classic a všetkými nutnými diely systému Original GARDENA: dve prípojky na kohútik, štandardná hadicová spojka a adaptér. Zvlášť sa hodí pre malé až stredné záhrady. Cievku na hadicu možno ľahko ovládať kľukou s voľnobehom. Rovnako ju možno sklopiť, čo umožňuje skladovanie nenáročné na miesto. Priložený je nástenný držiak, skrutky, hmoždinky a návod na zavesenie. Pripevnenie je úplne jednoduché. Pripojenie hadice je zahnuté, takže sa hadice nezauzľuje. Vždy ňou tak preteká plný prúd vody. Otočná os zabraňuje otáčaniu hadice pri navíjaní a odvíjaní. Integrovaná stopka proti odkvapkávaniu zaisťuje, že po použití a počas prepravy neunikne žiadna voda. Nevzniknú žiadne kaluže z unikajúcej vody a žiadna voda nepríde nazmar. Bočnice držiaka na hadicu majú trojuholníkový tvar a nízke ťažisko. Vďaka tomu je cievka na hadicu vysoko stabilná a neľahko sa prevrhne. To všetko zo zalievania robí príjemnejšiu zábavu.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 5.04 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
54,40 €
45,33 €


Späť

Technické parametre:

Max. kapacita 13 mm (1/2") 50 m
Max. kapacita 15 mm (5/8") 40 m
Max. kapacita 19 mm (3/4") 30 m
Husqvarna objednávacie číslo: 966 61 00-01
Gardena objednávacie číslo: 8009-20
Netto hmtonosť: 4,410 kgCharakteristiky:
1 produkt pre dve aplikácie.
Jedna cievka na hadicu - dve funkcie = Cievku na hadicu možno použiť na uloženie hadice na stenu a aj pre prenášanie po záhrade. Možno ju ľahko sňať z držiaka a pohodlne prenášať za ergonomické držadlo.
Pripravené na použitie = Držiak na hadicu je vybavený všetkými potrebnými pripojovacími dielmi, a preto ho možno ihneď po pripevnení na stenu začať používať.
Žiadne odkvapkávanie vody = Po vypnutí vody môžete hadicu pripojiť k integrovanému protikapacímu zariadenia. Počas prepravy alebo po použití neuniká žiadna voda a nebude sa plytvať.
Žiadne uzľovanie hadice = Vďaka zahnutej hadicovej spojke vo vozíku na hadicu sa hadica nezauzľuje a voda ňou vždy voľne preteká.
Pohodlné zavlažovanie = Vďaka trojuholníkovej konštrukcii je cievka vysoko stabilná a neľahko sa prevrhne.

Venujte viac času zavlažovaniu a menej rozmotávaniu hadíc. V ponuke sú správne úložné systémy pre hadice, ktoré vyhovujú všetkým nárokom a veľkostiam záhrady: pre hadicu môžete použiť buď mobilný držiak, nástenné bubne alebo jeden z praktických vozíkov. Užívatelia, ktorí si pri namotávaní hadice nechcú ušpiniť ruky, môžu využiť vozíky na hadice easyRoll. Mimoriadne pohodlie bez nutnosti ohýbania chrbáta a špinenia rúk tiež ponúkajú nástenné boxy na hadicu s automatickým navíjaním: hadicu stačí jednoducho vytiahnuť von, pri zavlažovaní ju zaistiť a potom ju automaticky a bezpečne rovnomernou rýchlosťou navinúť späť. Stačí si zvoliť svoje osobné riešenie pre skladovanie hadíc !Späť
Vyhľadávanie: