GARDENA Box na hadicu 15 Classic | sada

GARDENA Box na hadicu 15 Classic - sada
GARDENA Box na hadicu 15 Classic - sada
GARDENA Box na hadicu 15 Classic - sada
GARDENA Box na hadicu 15 Classic - sada

GARDENA|2662-20

Box na hadicu 15 GARDENA Classic - sada je malá a kompaktná. Ideálne sa hodí pre prepravu, napríklad pre použitie pri kempovaní, voľnočasových aktivitách a vodných športoch. Vďaka nízkej hmotnosti sa ľahko prenáša. Kľuku a držadlo na prenášanie lmožno sklopiť. Box na hadicu tak zaberie veľmi málo miesta a zmestí sa do auta alebo obytného prívesu. Sada obsahuje 15m kvalitnej hadice a 1,5 m pripojovacej hadice. Všetky diely systému GARDENA a nastaviteľný postrekovač od spoločnosti GARDENA sú zmontované. Box na hadicu možno ihneď používať - ​​jednoducho ho pripojte ku zdroju vody, rozviniete požadovanú dĺžku hadice a striekate. Užitočný vo všetkých situáciách.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 5.227 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
77,99 €
64,99 €


Späť

Technické parametre:

Husqvarna objednávacie číslo: 966 60 97-01
Gardena objednávacie číslo: 2662-20
Netto hmotnosť: 4,70 kgCharakteristiky:
Praktický pre prepravu.
Ideálne pre kempovanie a voľnočasové aktivity = U boxu na hadicu presvedčí nízka hmotnosť a kompaktné prevedenie. Preto je ideálny pre prázdninové kempovanie, voľnočasové aktivity alebo športy.
Pripravené na použitie = Box na hadicu 15 obsahuje hadicu, všetky potrebné pripojovacie diely systému GARDENA a regulovateľný postrekoač. Vždy pripravený na použitie.
Kompaktné skladovanie = Vďaka sklopné kľuke a sklopnému držadlu ponúka box na hadicu 15 Classic priestorovo úsporné skladovanie.

Venujte viac času zavlažovaniu a menej rozmotávaniu hadíc. V ponuke sú správne úložné systémy pre hadice, ktoré vyhovujú všetkým nárokom a veľkostiam záhrady: pre hadicu môžete použiť buď mobilný držiak, nástenné bubne alebo jeden z praktických vozíkov. Užívatelia, ktorí si pri namotávaní hadice nechcú ušpiniť ruky, môžu využiť vozíky na hadice easyRoll. Mimoriadne pohodlie bez nutnosti ohýbania chrbáta a špinenia rúk tiež ponúkajú nástenné boxy na hadicu s automatickým navíjaním: hadicu stačí jednoducho vytiahnuť von, pri zavlažovaní ju zaistiť a potom ju automaticky a bezpečne rovnomernou rýchlosťou navinúť späť. Stačí si zvoliť svoje osobné riešenie pre skladovanie hadíc !Späť
Vyhľadávanie: