Rýľ Terraline™ s rukoväťou v tvare D

Rýľ Terraline™ s rukoväťou v tvare D
Rýľ Terraline™ s rukoväťou v tvare D
Rýľ Terraline™ s rukoväťou v tvare D
Rýľ Terraline™ s rukoväťou v tvare D

GARDENA|3771-24

GARDENA Terraline ™ je rýľ, ktorý zaručuje pohodlnú a bezpečnú prácu pri rytí, kopaní, kyprení a presádzaní. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare D s prvkami z mäkčeného plastu je veľmi pohodlná pre držanie oboma rukami. Rýľovanie je oveľa jednoduchšie. Extra veľké stúpadlá s pevným profilom umožňujú dobré pôsobenie sily a znižujú riziko zranenia pri neúmyselnom skĺznutí. Ďalšie plus rýľa Terraline ™ je tlmič nárazov Softec ™, ktorý je veľmi šetrný ku kĺbom a bol prihlásený na patentovanie. Spätný náraz pri kopaní sa redukuje, napr. ak narazíte na kameň alebo na silné korene. Tvar rukoväte je tiež ideálny: profil rukoväte v tvare kvapky zaisťuje, že sa rukoväť dobre drží a zabraňuje nežiaducemu skĺzavaniu. Izolačné plastové opláštenie chráni pred chladom a umožňuje príjemnú prácu bez skĺzavania. Optimálny uhol rukoväte noža garantuje ergonomickú prácu. Čepeľ rýľa je vyrobená z odolnej, kvalitnej tvrdenej ocele s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou. Celková dĺžka rýľa je 117 cm. Vysoká kvalita znamená dlhú životnosť. To je dôvod, prečo GARDENA ponúka 10-ročnú záruku!

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 2.19 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
41,89 €
34,91 €


Späť

Technické parametre:

Gardena objednávacie číslo: 3771-24
Husqvarna objednávacie číslo: 966 76 29-01
Netto hmotnosť: 2,175 kgCharakteristiky:
I ťažká práca sa dá uľahčiť: rýľovanie pomocou rýľa Terraline™.
Viac sily vďaka extra širokej rukoväti v tvare D = Výnimočne široká rukoväť v tvare písmena D ponúka priestor pre prácu oboma rukami, čo umožňuje oveľa vyšší výkon.
Extra veľké stúpadlo = Výnimočne široké stúpadlá s pevným profilom umožňujú dobré vedenie sily a znižujú riziko úrazu neúmyselným skĺznutím.
Pohodlný vďaka tlmiču nárazov Softec™ = Exkluzívny tlmič Softec ™ zmierňuje nárazy pri zapichovaní (napr. ak narazíte na kameň alebo na silný koreň), a tým je šetrný k zápästiu. Prihlásený na patentovanie.
Pohodlná a ľahká práca vďaka optimálnej ergonómii = Kvapkovitý profil násady zabraňuje náhodnému pretáčaniu. Optimálny uhol násady a nástroja umožňuje ergonomickú prácu.
Záruka 10 rokov = Kvalita vyhráva. To je dôvod, prečo GARDENA poskytuje na rycie náradie záruku v trvaní 10 rokov.

Nič nerastie bez starostlivosti. Základom pre všetky rastliny je dobrá pôda. To je dôvod, prečo je spracovanie pôdy prvým krokom pre dobrú úrodu. S novou radou TerralineTM nastavuje GARDENA nové štandardy pre náradie na obrábanie pôdy, pokiaľ ide o vlastnosti, pohodlie a design. Kvalitné výrobky sú nepostrádateľné pre ťažšie práce, ako je rytie, presádzanie alebo prehadzovanie piesku, zeminy, štrku a snehu. V sortimente GARDENA nájde každý záhradník správny výrobok, ktorý mu umožní pracovať pohodlne a bezpečne, presne podľa jeho potrieb.Späť
Vyhľadávanie: