Špicatý rýľ Terraline™ s rukoväťou v tvare D

Špicatý rýľ Terraline™ s rukoväťou v tvare D
Špicatý rýľ Terraline™ s rukoväťou v tvare D
Špicatý rýľ Terraline™ s rukoväťou v tvare D
Špicatý rýľ Terraline™ s rukoväťou v tvare D

GARDENA|3773-24

GARDENA špicatý rýľ Terraline ™ je rýľ, ktorý zaručuje pohodlnú a bezpečnú prácu pri rytí, kopaní, kyprení a prehadzovaní obzvlášť ťažkej, tvrdej pôdy. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare D s prvkami z mäkčeného plastu je veľmi pohodlná pre držanie oboma rukami. Rytie je tým oveľa ľahšie. Extra veľké stúpadlá so širokým okrajom umožňujú dobré pôsobenie sily a znižujú riziko zranenia pri neúmyselnom skĺznutí. Ďalším plusom špicatého rýľa Terraline ™ je tlmič Softec ™, ktorý je veľmi šetrný ku kĺbom a bol prihlásený na patentovanie. Spätný náraz pri rytí je redukovaný, napr. ak narazíte na kameň alebo na silné korene. Tvar rukoväte je tiež ideálny: profil rukoväte v tvare kvapky zaisťuje, že sa rukoväť dobre drží a zabraňuje nežiaducemu skĺzavaniu. Izolačná plastová objímka chráni pred chladom, umožňuje nekĺzavú manipuláciu a príjemne sa drží. Optimálny uhol násady a nástroja garantuje ergonomickú prácu. List rýľa je vyrobený z pevnej, kalenej kvalitnej ocele s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou. Celková dĺžka rýľa je 117 cm. Vysoká kvalita znamená dlhú životnosť. To je dôvod, prečo GARDENA ponúka 10-ročnú záruku!

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 2.012 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
45,99 €
38,33 €


Späť

Technické parametre:

Gardena objednávacie číslo: 3773-24
Husqvarna objednávacie číslo: 966 76 36-01
Netto hmotnosť: 2 kgCharakteristiky:
Rytie tvrdej, ťažkej pôdy so správnym rýľom.
Viac sily vďaka extra širokej rukoväti v tvare D = Výnimočne široká rukoväť v tvare písmena D ponúka priestor pre prácu oboma rukami, čo umožňuje oveľa vyšší výkon.
Extra veľké stúpadlo = Výnimočne široké stúpadlá s pevným profilom umožňujú dobré vedenie sily a znižujú riziko úrazu neúmyselným skĺznutím.
Pohodlný vďaka tlmiču nárazov Softec™ = Exkluzívny tlmič Softec ™ zmierňuje nárazy pri zapichovaní (napr. ak narazíte na kameň alebo na silný koreň), a tým je šetrný k zápästiu. Prihlásený na patentovanie.
Pohodlná a ľahká práca vďaka optimálnej ergonómii = Kvapkovitý profil násady zabraňuje náhodnému pretáčaniu. Optimálny uhol násady a nástroja umožňuje ergonomickú prácu.
Záruka 10 rokov = Kvalita vyhráva. To je dôvod, prečo GARDENA poskytuje na rycie náradie záruku v trvaní 10 rokov.

Nič nerastie bez starostlivosti. Základom pre všetky rastliny je dobrá pôda. To je dôvod, prečo je spracovanie pôdy prvým krokom pre dobrú úrodu. S novou radou TerralineTM nastavuje GARDENA nové štandardy pre náradie na obrábanie pôdy, pokiaľ ide o vlastnosti, pohodlie a design. Kvalitné výrobky sú nepostrádateľné pre ťažšie práce, ako je rytie, presádzanie alebo prehadzovanie piesku, zeminy, štrku a snehu. V sortimente GARDENA nájde každý záhradník správny výrobok, ktorý mu umožní pracovať pohodlne a bezpečne, presne podľa jeho potrieb.Späť
Vyhľadávanie: