Kompostové vidly Terraline™

Kompostové vidly Terraline™
Kompostové vidly Terraline™

GARDENA|3782-20

GARDENA kompostové vidly Terraline ™ sú ideálne na kyprenie a prehadzovanie kompostového materiálu. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare D s prvkami z mäkčeného plastu je veľmi pohodlná pre držanie oboma rukami. Tvar rukoväte je tiež ideálny: profil rukoväte v tvare kvapky zaisťuje, že sa rukoväť dobre drží a zabraňuje nežiaducemu skĺzavaniu. Izolačná plastová objímka chráni pred chladom a umožňuje príjemnú a nekĺzavú manipuláciu. Päť hrotov z kalenej ocele s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou. Celková dĺžka kompostových vidlíc je 135 cm. Vysoká kvalita znamená dlhú životnosť. To je dôvod, prečo GARDENA ponúka 10-ročnú záruku!

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 2.235 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
16,56 €
13,80 €


Späť

Technické parametre:

Gardena objednávacie číslo: 3782-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 76 39-01
Netto hmotnosť: 2,220 kgCharakteristiky:
Na kyprenie a prehadzovanie kompostu.
Pohodlná a ľahká práca vďaka optimálnej ergonómii = Kvapkovitý profil násady zabraňuje náhodnému pretáčaniu. Optimálny uhol násady a nástroja umožňuje ergonomickú prácu.
Záruka 10 rokov = Kvalita vyhráva. To je dôvod, prečo GARDENA poskytuje na rycie náradie záruku v trvaní 10 rokov.

Nič nerastie bez starostlivosti. Základom pre všetky rastliny je dobrá pôda. To je dôvod, prečo je spracovanie pôdy prvým krokom pre dobrú úrodu. S novou radou TerralineTM nastavuje GARDENA nové štandardy pre náradie na obrábanie pôdy, pokiaľ ide o vlastnosti, pohodlie a design. Kvalitné výrobky sú nepostrádateľné pre ťažšie práce, ako je rytie, presádzanie alebo prehadzovanie piesku, zeminy, štrku a snehu. V sortimente GARDENA nájde každý záhradník správny výrobok, ktorý mu umožní pracovať pohodlne a bezpečne, presne podľa jeho potrieb.Späť
Vyhľadávanie: