Combisystem lopata na sneh KST 50

Combisystem lopata na sneh KST 50
Combisystem lopata na sneh KST 50
Combisystem lopata na sneh KST 50
Combisystem lopata na sneh KST 50
Combisystem lopata na sneh KST 50

GARDENA|3241-20

Vďaka ľahkej a pevnej plastovej hrane a šírke 50 cm je GARDENA lopata na sneh KST 50 optimálne vhodná na odpratávanie snehu na veľkých priestoroch. Široké rebrovanie plastovej lopaty umožňuje hladké kĺzanie pri prehadzovaní cesty a vďaka jemnej povrchovej štruktúre sa žiadny sneh na lopatu nelepí. Zvýšené boky zabraňujú skĺzavaniu snehu a široký okraj poskytuje vysokú stabilitu. Plast je odolný voči posypovej soli a mrazu až do teploty - 40 ° C. Hrana je vyrobená z pevného a flexibilného plastu, odolného voči opotrebovaniu a umožňuje prácu s nízkou hlučnosťou. Vďaka tomu je lopata vhodná aj pre nerovné povrchy, ako sú prírodný kameň alebo dlaždice. Combisystem lopata na sneh KST 50 je vhodná pre všetky násady GARDENA combisystem, pričom GARDENA odporúča combisystem Ergoline násadu 130 z hliníka. Plastový kryt rukoväti je protišmykový a chráni proti chladu. Ergonomicky tvarovaná násada zabraňuje skĺzavaniu a umožňuje optimálne umiestnenie zadnej ruky. Záručná doba na lopatu je 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 1.22 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
20,99 €
17,49 €


Späť

Technické parametre:

Pracovná šírka, cm 50 cm
Gardena objednávacie číslo: 3241-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 04 37-01
Netto hmotnosť: 1 kgCharakteristiky:
Veľká pomoc na ľad a sneh. Ľahké odpratávanie snehu na priestranstvách. GARDENA zimné náradie je skvelým pomocníkom v zimnom období. Pomocou neho môžete oveľa ľahšie odpratávať sneh, odstraňovať ľadové plochy a ušliapané zvyšky snehu, rozptyľovať soľ, piesok alebo drvinu. Hrable sú kompatibilné s radom combisystem, takže sa k nim skvelo hodia násady z tohoto radu.

Ľahké a pevné = GARDENA combisystem snehová lopata je vyrobená z pevného a flexibilného plastu, odolného voči poveternostným podmienkam. Je veľmi ľahká a vhodná pre univerzálne použitie - taktiež pre nerovné povrchy. Pri práci vykazuje nízku hlučnosť.
Odolné voči nízkym teplotám a soli = Snehová lopata je spoľahlivým nástrojom dokonca i pri nízkych teplotách. Je odolné voči teplotám do -40°C a tiež je odolné voči soli.
Pevné a účinné = Široká hrana lopaty umožňuje veľkú stabilitu a zvýšené okraje zabraňujú prepadávaniu snehu. Vďaka jemnému povrchu sa sneh nelepí.
Pevné, nekývavé spojenie = Výrobok combisystem sa jednoducho pripojí k násade a upevní sa skrutkou. Spoľahlivá technológia zaručuje spojenie bez viklania a spoľahlivú prácu.
Záruka 25 rokov = Záruka 25 rokov garantuje tú najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: