Combisystem lopata na sneh ES 50

Combisystem lopata na sneh ES 50
Combisystem lopata na sneh ES 50
Combisystem lopata na sneh ES 50
Combisystem lopata na sneh ES 50
Combisystem lopata na sneh ES 50

GARDENA|3243-20

Vďaka ľahkej a pevnej plastovej hrane a šírke 50 cm je GARDENA lopata na sneh ES 50 optimálne vhodná na odpratávanie snehu na plochách a cestičkách. Široké rebrovanie plastovej lopaty umožňuje hladké kĺzanie pri prehadzovaní cesty a vďaka jemnej povrchovej štruktúre sa žiadny sneh na lopatu nelepí. Zvýšené boky zabraňujú skĺzavaniu snehu a široký okraj poskytuje vysokú stabilitu. Plast je odolný voči posypovej soli a mrazu až do teploty - 40 ° C. Vďaka hrane z nerezovej ocele je táto lopata ideálne vhodná pre hladké povrchy, ako je betón alebo asfalt. Combisystem lopata na sneh ES 50 je vhodná pre všetky násady GARDENA combisystem, pričom GARDENA odporúča combisystem Ergoline násadu 130 z hliníka. Plastový kryt rukoväti je protišmykový a chráni proti chladu. Ergonomicky tvarovaná násada zabraňuje skĺzavaniu a umožňuje optimálne umiestnenie zadnej vodiacej ruky. Záručná doba na lopatu je 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 1.02 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
20,99 €
17,49 €


Späť

Technické parametre:

Pracovná šírka, cm 50 cm
Gardena objednávacie číslo: 3243-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 04 39-01
Netto hmotnosť: 1,015 kgCharakteristiky:
Ľahké odpratávanie snehu na hladkých povrchoch. Veľká pomoc na ľad a sneh.
GARDENA zimné náradie je skvelým pomocníkom v zimnom období. Pomocou neho môžete oveľa ľahšie odpratávať sneh, odstraňovať ľadové plochy a ušliapané zvyšky snehu, rozptyľovať soľ, piesok alebo drvinu. Hrable sú kompatibilné s radom combisystem, takže sa k nim skvelo hodia násady z tohoto radu.

Ľahké a pevné = GARDENA combisystem lopata na sníh ES 50 je vyrobená z pevného a flexibilného plastu, odolného voči poveternostným podmienkam. Vďaka robustnej oceľovej lište je veľmi vhodná pre hladké povrchy.
Odolné voči nízkym teplotám a soli = Snehová lopata je spoľahlivým nástrojom dokonca i pri nízkych teplotách. Je odolné voči teplotám do -40°C a tiež je odolné voči soli.
Pevné a účinné = Široká hrana lopaty umožňuje veľkú stabilitu a zvýšené okraje zabraňujú prepadávaniu snehu. Vďaka jemnému povrchu sa sneh nelepí.
Pevné, nekývavé spojenie = Výrobok combisystem sa jednoducho pripojí k násade a upevní sa skrutkou. Spoľahlivá technológia zaručuje spojenie bez viklania a spoľahlivú prácu.
Záruka 25 rokov = Záruka 25 rokov garantuje tú najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: