Combisystem škrabka 15

Combisystem škrabka 15
Combisystem škrabka 15
Combisystem škrabka 15
Combisystem škrabka 15

GARDENA|3250-20

Pomocou ostrej hrany môžete škrabkou 15 bez námahy odstrániť ľad a zaschnuté nečistoty. Pevný a vymeniteľný list z pružinovej ocele ľahko a účinne eliminuje nebezpečenstvo pošmyknutia na ľade alebo na zaschnutých nečistotách ako sú zvyšky dechtu alebo pôdy. Pre škrabku 15 je vhodné použiť všetky násady GARDENA combisystem s dĺžkou 130 alebo 150 cm, v závislosti od telesnej výšky užívateľa. Záruka na tento výrobok je poskytovaná v trvaní 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.561 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
11,99 €
9,99 €


Späť

Technické parametre:

Pracovná šírka, cm 15 cm
Gardena objednávacie číslo: 3250-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 04 40-01
Netto hmotnosť: 0,5 kgCharakteristiky:
Na odstraňovanie ľadu a ušľapaných nečistôt.
Účinný nástroj proti ľadu a nečistotám
S pracovnou šírkou 15 cm je combisystem škrabka na ľad ideálny náradím na odstraňovanie nebezpečného ľadu, ušľapaného snehu a ťažkou odstrániteľných nečistôt.
Presvedčivý materiál - presvedčivá technológia
Vymeniteľný, na okrajoch ostrý, pružný oceľový list u GARDENA combisystem škrabky na ľad odstraňuje bez námahy ľad a nečistoty.
Pevné, nekývavé spojenie = Výrobok combisystem sa jednoducho pripojí k násade a upevní sa skrutkou. Spoľahlivá technológia zaručuje spojenie bez viklania a spoľahlivú prácu.
Vhodné pre všetky násady = GARDENA combisystem výrobky sa hodia ku všetkých GARDENA combisystem násadám. Môžete si vybrať buď násadu drevennú alebo hliníkovú alebo špeciálne tvarovanú, aby šetrila váš chrbát.
Záruka 25 rokov = Záruka 25 rokov garantuje tú najvyššiu kvalitu.

GARDENA zimné náradie je skvelým pomocníkom v zimnom období. Pomocou neho môžete oveľa ľahšie odpratávať sneh, odstraňovať ľadové plochy a ušliapané zvyšky snehu, rozptyľovať soľ, piesok alebo drvinu. Hrable sú kompatibilné s radom combisystem, takže sa k nim skvelo hodia násady z tohoto radu.Späť
Vyhľadávanie: