Combisystem drevené násady FSC® 100%

Combisystem drevené násady FSC® 100%
Combisystem drevené násady FSC® 100%
Combisystem drevené násady FSC® 100%

GARDENA|3725-20

Drevené násady FSC pure z radu GARDENA combisystem umožňujú predlžovanie všetkých nástrojov combisystem. Vysoko kvalitné húževnaté drevo pôvodom z Európy tlmí vibrácie a má certifikát FSC. To znamená záruku, že na výrobu násad je použité iba drevo z riadne udržiavaných a obnoviteľných lesov. 130 cm dlhá násada má nekĺzavú povrchovú úpravu a padne dobre do ruky. Eloxovaná hliníková rúrka má plastovú povrchovú úpravu a koniec násady zaručuje pevné spojenie a bezpečné upnutie nástrojov combisystem. Upínacia skrutka s komponentmi z mäkčeného plastu pre upevnenie nástroja combisystem je nasadená takým spôsobom, aby nemohlo dôjsť k jej strate. Záruka 25 rokov. Tip: pre prácu s ťažnými alebo tlačnými pohybmi mala byť použitá dlhšia násada, na kopanie je vhodnejšia kratšia násada.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.642 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
14,99 €
12,49 €


Späť

Technické parametre:

Dĺžka, cm 150 cm
Gardena objednávacie číslo: 3725-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 05 23-01
Netto hmotnosť: 0,570 kgCharakteristiky:
Vysoko kvalitné drevo pre prácu s nízkymi vibráciami.
Tlmí vibrácie = Vysoko kvalitné a húževnaté drevo tlmí vibrácie a umožňuje tak príjemnú prácui.
FSC® 100% - certifikované drevo = Európské drevo má certifikát FSC®. Na výrobu násad od spoločnosti GARDENA je použité iba drevo z riadne udržovaných a obnoviteľných lesov.
Pevné upnutie = Vďaka upínacej skrutke a pevnej hliníkovej rúrke je možné spoľahlivo pripojiť všetky nástroje z radu combisystem. Zúžený tvar umožňuje ergonomickú prácu bez prekĺzavania.
Pre všetky nástroje z radu combisystem = Hliníková násada je vhodná pre všetky nástroje z radu combisystem.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

GARDENA zimné náradie je skvelým pomocníkom v zimnom období. Pomocou neho môžete oveľa ľahšie odpratávať sneh, odstraňovať ľadové plochy a ušliapané zvyšky snehu, rozptyľovať soľ, piesok alebo drvinu. Hrable sú kompatibilné s radom combisystem, takže sa k nim skvelo hodia násady z tohoto radu.Späť
Vyhľadávanie: