Vytrhávač buriny

Vytrhávač buriny
Vytrhávač buriny
Vytrhávač buriny
Vytrhávač buriny
Vytrhávač buriny

GARDENA|3517-20

Vytrhávač buriny GARDENA zabezpečuje jednoduché a účinné odstraňovanie buriny - predovšetkým nepoddajných a obťažujúcich púpav. Vytrhávač buriny umožňuje bezproblémovú prácu vo vzpriamenom postoji - bez ohýbania chrbta. Vytrhávač, vybavený dvoma špeciálnymi čepeľami (patent doteraz nerozhodnutý), ľahko prenikne do zeme a bez námahy vyťahuje burinu. Vyhadzovací mechanizmus pre ľahké odstraňovanie vytiahnutej buriny je veľmi praktický - bez špinavých rúk.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.96 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
31,78 €
26,48 €


Späť

Technické parametre:

Gardena objednávacie číslo: 3517-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 64 24-01
Netto hmotnosť: 0,950 kgCharakteristiky:
Odstraňuje burinu bez ohýbania chrbta.
Jednoduchý princíp funkcie = Zatlačiť do zeme, otočiť o 180°, vytiahnuť, odobrať - bez zašpinenia rúk.
Šetrí chrbát - bez ohýbania = Burina sa dá ľahko a efektívne odstraňovať - všetko zo vzpriamenej polohy šetriacej chrbát, bez nutnosti ohýbania.
Jednoduché a efektívne = Patentované špeciálne nože umožňujú ľahké a efektívne odstraňovanie buriny bez námahy.
Čisté ruky = Integrovaný vyhadzovací mechanizmus odstraňuje burinu jednoduchým spôsobom, bez zašpinenia rúk.

Často sa jedná o príslušenstvo a ďalších užitočných pomocníkov, ktorí zaisťujú rozdiely vo výsledkoch dobre plánovanej a vykonávanej práce. Spoločnosť GARDENA prináša sortiment príslušenstva, aby zaistila, že máte všetko potrebné pre rutinné práce okolo domu a v záhrade.
Na upratovanie záhrady spoločnosť GARDENA ponúka mobilný záhradný vozík, ktorý sa dá ľahko prepraviť na ľubovoľné miesto v záhrade. Môžete použiť tiež drapák alebo vytrhávač buriny, ktorý vám pomôže pri likvidácii odpadu alebo púpav bez ohýbania a špinenia rúk. Rukavice GARDENA zabezpečia ochranu a čistotu vašich rúk pri práci.Späť
Vyhľadávanie: