Vešiak na náradie

Vešiak na náradie
Vešiak na náradie

GARDENA|3501-20

Keď má všetko svoje miesto, je každá práca jednoduchšia. GARDENA vešiak na náradie sa priskrutkuje na stenu a je prínosom pre každého, kto má rád poriadok. Vešiak na náradie sa skladá z hliníkového rámu s držiakmi z plastu, vystuženého sklenenými vláknami a z pozinkovaných oceľových úchytiek s protišmykovým opláštením pre bezpečné skladovanie násad s priemerom 18 až 40 mm. Náradie pre dom a záhradu, koncové nástroje combisystem (napr. metly, hrable, motyky, atď.), prípojky Original GARDENA systému (napr. postrekovače, zavlažovače) alebo ďalšie príslušenstvo (napr. nožnice s pútkom) možno skladovať dostupným spôsobom a úsporne. Všetko nájdete na prvý pohľad a náradie je ľahko prístupné. Podľa vlastných potrieb môžete kombinovať všetky nástroje a produkty tak, aby vám to čo najviac vyhovovalo. Je to chytré, zábavné a uľahčuje to prácu na záhrade. Budete mať systém pri uskladnení záhradného náradia a ešte viac si zjednodušíte každodennú prácu na záhrade. Každý držiak je možné zaťažiť max. 10 kg. Kompletný vešiak na náradie má celkovú nosnosť až 60 kg. Vešiak na náradie sa dodáva so skrutkami a hmoždinkami.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 1.029 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
30,19 €
25,16 €


Späť

Technické parametre:

Gardena objednávacie číslo: 3501-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 64 79-01
Netto hmotnosť: 0,8 kgCharakteristiky:
Všetko má svoje miesto - a z upratovania sa stáva zábava.
Praktický = Všetko má svoje miesto: vešiak na náradie combisystem, dodatočné držiaky pre skladovanie rôznych výrobkov (napr. nožníc alebo iného užitočného príslušenstva) a špeciálny držiak pre príslušenstvo Original GARDENA System ako sú napr. postrekovače, sprchy atď.
Flexibilný = Skladovanie rôznych násad (priemer 18 - 40 mm): drevených a hliníkových násad, teleskopických násad, násad ergoline atď.
Pevný = Jednotlivý držiak na náradie má nosnosť 10 kg.
Trvanlivý a pevný = Hliníkový vešiak s plastovými držiakmi, vystuženými sklenými vláknami. Pozinkované kovové úchytky s nekĺzavým opláštením.

GARDENA combisystem obsahuje všetko, čo potrebujete pre obrábanie pôdy na zeleninových a kvetinových záhonoch a pre upratovanie záhradných cestičiek od nečistôt alebo trávnikov od napadaného lístia. GARDENA combisystem je inteligentný systém umožňujúci kombinovať rôzne násady s rôznymi nástrojmi a vykonávať s nimi ľahko mnoho záhradných prác. Jednu násadu je možné použiť pre rôzne záhradné náradie, ako sú hrable, motyčky, zmetáky alebo lopaty na sneh. Všetko dokonale pasuje. Jednoduché a presné uchytenie pomocou skrutky umožňuje bezpečnú a pohodlnú prácu bez viklania. Pre starostlivosť o kvetináče alebo malé kvetinové či zeleninové záhony je drobné náradie GARDENA combisystem dokonalým spoločníkom. Ak potrebujete pri práci väčší dosah, dá sa ľahko predlžiť pomocou inej, dlhšej násady.
GARDENA poskytuje na všetky výrobky radu combisystem záruku 25 rokov.


Podobné produkty:
Jednotlivý držiak

Jednotlivý držiak

GARDENA|3503-20
Dostupnosť: 1-3 dni

8,19 €
Combisystem závesná lišta na náradie

Combisystem závesná lišta na náradie

GARDENA|3500-20
Dostupnosť: 1-3 dni

11,68 €


Späť
Vyhľadávanie: