Jednotlivý držiak

Jednotlivý držiak
Jednotlivý držiak
Jednotlivý držiak

GARDENA|3503-20

Správna organizácia - a je napoly vyhraté. Pomocou tohto GARDENA držiaka buď pre samostatnú inštaláciu na stenu alebo ako doplnok ku GARDENA vešiaku na náradie. Zaveste si záhradné náradie jednotlivo alebo rozšírte praktický GARDENA vešiak na náradie o ďalšiu možnosť zavesenia. Ako si prajete. Samostatný držiak je vyrobený z plastu, ktorý je vystužený sklenenými vláknami. Na pozinkované úchyty s protišmykovým opláštením je možné zavesiť násady s priemerom 18 až 40 mm. To umožňuje priestorovo úsporné a dostupné uskladnenie záhradného náradia a náradia okolo domu, prípojok Original GARDENA systému (napr. postrekovačov, zavlažovačov) a ďalšieho príslušenstva (napr. nožníc s pútkom). Jednotlivý držiak má celkovú nosnosť 10 kg. Jednotlivý držiak sa dodáva kompletne so skrutkami a hmoždinkami.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.215 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
8,19 €
6,83 €


Späť

Technické parametre:

Gardena objednávacie číslo: 3503-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 64 19-01
Netto hmotnosť: 0,150 kgCharakteristiky:
Všetko je upratané - pre samostatnú inštaláciu na stenu alebo ako prídavný držiak ku GARDENA vešiaku na náradie.
Flexibilný = Skladovanie rôznych násad (priemer 18 - 40 mm): drevených a hliníkových násad, teleskopických násad, násad ergoline atď.
Pevný = Jednotlivý držiak na náradie má nosnosť 10 kg.
Trvanlivý a pevný = Držiaky sú vyrobené z plastu, ktorý je vystužený sklenenými vláknami. Pozinkované kovové držiaky s nekĺzavým opláštením.
Skladovanie rôznych výrobkov = Prídavné držiaky pre skladovanie rôznych výrobkov: nožníc alebo iného užitočného príslušenstva. Špeciálny držiak pre príslušenstvo Original GARDENA system ako sú postrekovače, sprchy atď.

GARDENA combisystem obsahuje všetko, čo potrebujete pre obrábanie pôdy na zeleninových a kvetinových záhonoch a pre upratovanie záhradných cestičiek od nečistôt alebo trávnikov od napadaného lístia. GARDENA combisystem je inteligentný systém umožňujúci kombinovať rôzne násady s rôznymi nástrojmi a vykonávať s nimi ľahko mnoho záhradných prác. Jednu násadu je možné použiť pre rôzne záhradné náradie, ako sú hrable, motyčky, zmetáky alebo lopaty na sneh. Všetko dokonale pasuje. Jednoduché a presné uchytenie pomocou skrutky umožňuje bezpečnú a pohodlnú prácu bez viklania. Pre starostlivosť o kvetináče alebo malé kvetinové či zeleninové záhony je drobné náradie GARDENA combisystem dokonalým spoločníkom. Ak potrebujete pri práci väčší dosah, dá sa ľahko predlžiť pomocou inej, dlhšej násady.
GARDENA poskytuje na všetky výrobky radu combisystem záruku 25 rokov.


Podobné produkty:
Vešiak na náradie

Vešiak na náradie

GARDENA|3501-20
Dostupnosť: 1-3 dni

30,19 €
Combisystem závesná lišta na náradie

Combisystem závesná lišta na náradie

GARDENA|3500-20
Dostupnosť: 1-3 dni

11,68 €


Späť
Vyhľadávanie: