Combisystem závesná lišta na náradie

Combisystem závesná lišta na náradie
Combisystem závesná lišta na náradie

GARDENA|3500-20

Závesná lišta na náradie z radu GARDENA combisystem je ideálny výrobok pre priestorovo nenáročné ukladanie výrobkov z radu GARDENA combisystem. Je možné na ňu zavesiť až šesť nástrojov a násad z radu combisystem. Je vyrobená z vysoko kvalitného plastu a dodáva sa ako komplet so skrutkami a hmoždinkami pre montáž na stenu.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.445 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
11,68 €
9,73 €


Späť

Technické parametre:

Gardena objednávacie číslo: 3500-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 04 61-01
Netto hmotnosť: 0,420 kgCharakteristiky:
Priestorovo nenáročné ukladanie nástrojov combisystem.
Ľahký prístup = Pomocou závesnej lišty na náradie od spoločnosti GARDENA je možné úhľadne ukladať 6 nástrojov z radu combisystem a mať k nim ľahký prístup.
Rýchla montáž = Súčasťou sú skrutky a hmoždinky pre rýchlu montáž na stenu.

GARDENA combisystem obsahuje všetko, čo potrebujete pre obrábanie pôdy na zeleninových a kvetinových záhonoch a pre upratovanie záhradných cestičiek od nečistôt alebo trávnikov od napadaného lístia. GARDENA combisystem je inteligentný systém umožňujúci kombinovať rôzne násady s rôznymi nástrojmi a vykonávať s nimi ľahko mnoho záhradných prác. Jednu násadu je možné použiť pre rôzne záhradné náradie, ako sú hrable, motyčky, zmetáky alebo lopaty na sneh. Všetko dokonale pasuje. Jednoduché a presné uchytenie pomocou skrutky umožňuje bezpečnú a pohodlnú prácu bez viklania. Pre starostlivosť o kvetináče alebo malé kvetinové či zeleninové záhony je drobné náradie GARDENA combisystem dokonalým spoločníkom. Ak potrebujete pri práci väčší dosah, dá sa ľahko predlžiť pomocou inej, dlhšej násady.
GARDENA poskytuje na všetky výrobky radu combisystem záruku 25 rokov.


Podobné produkty:
Vešiak na náradie

Vešiak na náradie

GARDENA|3501-20
Dostupnosť: 1-3 dni

30,19 €
Jednotlivý držiak

Jednotlivý držiak

GARDENA|3503-20
Dostupnosť: 1-3 dni

8,19 €


Späť
Vyhľadávanie: