Combisystem sťahovač vody,stierka na vodu

Combisystem sťahovač vody,stierka na vodu

GARDENA|3642-20

Sťahovač vody z radu GARDENA combisystem je optimálny pre rýchle a pohodlné odstraňovanie vody z kamenných podláh alebo hladkých povrchov. Pre efektívnu prácu a optimálne výsledky čistenia má odolný lem z penovej gumy s pracovnou šírkou 43 cm. Vďaka masívnej hlavici z vysoko kvalitného plastu je sťahovač vody robustný a chránený pred poškodením. Sťahovač vody je vhodný pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA v závislosti od výšky postavy odporúča násadu s dĺžkou 130 alebo 150 cm. Záruka 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.22 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
16,89 €
14,08 €


Späť

Technické parametre:

Pracovná šírka, cm 43 cm
Gardena objednávacie číslo: 3642-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 05 05-01
Netto hmotnosť: 0,200 kgCharakteristiky:
Na odstraňovanie vody z kamenných podláh a hladkých povrchov.
Nekývavé spojenie = Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácui bez viklania.
Použiteľnosť so všetkými násadami = Nástroje z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. Nech už je násada z dreva alebo hliníka alebo je určená pre úľavu vášmu chrbátu, rozhodnutie je na vás.
Robustná = Sťahovač vody z radu GARDENA combisystemmá odolný gumový lem a je vyrobený z vysoko kvalitného plastu pre vysokú stabilitu a dlhodobé používanie.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: