Combisystem čistič odkvapov

Combisystem čistič odkvapov
Combisystem čistič odkvapov

GARDENA|3650-20

Čistič odkvapov z radu GARDENA combisystem je ideálny na ľahké čistenie a uvoľňovanie odkvapových rúr. Kefa s tuhými štetinami na jednej strane a škrabka z kvalitného plastu na strane druhe umožňujú efektivnu prácu a zaručujú optimálne výsledky čistenia. Pre ľahký prístup do odkvapu je možné vďaka plynulo nastaviteľnému otočnému kĺbu na čističi odkvapov ľahko nastaviť jeho uhol. Čistič odkvapov je vhodný pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA pre prácu vo výškach do cca 5 m odporúča teleskopické násady combisystem. Záruka 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.36 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
21,19 €
17,66 €


Späť

Technické parametre:

Gardena objednávacie číslo: 3650-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 05 06-01
Netto hmotnosť: 0,270 kgCharakteristiky:
Na čistenie a uvoľňovanie odkvapových rýn.
Flexibilná = Vďaka plynulo nastaviteľnému otočnému kĺbu je možné pracovný uhol flexibilne prispôsobovať pracovnej situácii.
Nekývavé spojenie = Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácui bez viklania.
Vhodné pre všetky násady = Výrobky z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. To, či použijete násadu z dreva alebo či dáte prednosť hliníku, je iba na vás. Pre prácu vo výškach až cca 5 m sú odporúčané teleskopické násady combisystem.
Robustná = Hlavica a škrabka sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu a vďaka nim je čistič odkvapov z radu GARDENA combisystem veľmi robustný. Vysoko kvalitné štetiny umožňujú optimálne výsledky čistenia a dlhodobé používanie.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: