Combisystem vejárové hrable posuvné

Combisystem vejárové hrable posuvné
Combisystem vejárové hrable posuvné
Combisystem vejárové hrable posuvné

GARDENA|3103-20

Posuvné vejárové hrable z radu GARDENA combisystem sú ideálne na hrabanie lístia, pokosenej trávy, materiálu po prevzdušňovaní a ďalšieho záhradného odpadu. Šírku medzi flexibilnými pozinkovanými hrotmi z pružinovej ocele je možné ľahko nastavovať. S pracovnou šírkou 30 až 50 cm je možné hrabať hrubý alebo jemný materiál. Posuvné vejárové hrable sú vhodné pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA v závislosti od výšky postavy odporúča násadu dĺžky 130 cm. Záruka 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.694 kg

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
23,08 €
19,23 €


Späť

Technické parametre:

Pracovná šírka 30-50 cm
Gardena objednávacie číslo: 3103-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 03 88-01
Netto hmotnosť: 0,650 kgCharakteristiky:
Na hrabanie lístia a pokosenej trávy.
Nastaviteľné = Vzdialenosť medzi hrotmi z pružinovej ocele je možné nastaviť pre jemné alebo hrubé hrabanie. Je tak možná pracovná šírka 30 až 50 cm.
Nekývavé spojenie = Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácui bez viklania.
Použiteľnosť so všetkými násadami = Nástroje z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. Nech už je násada z dreva alebo hliníka alebo je určená pre úľavu vášmu chrbátu, rozhodnutie je na vás.
Odolné voči korózii = Nastaviteľné hrable z radu GARDENA combisystem sú vyrobené z vysoko kvalitných pozinkovaných hrotov z pružinovej ocele.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: