Combisystem plastové vejárové hrable XXL vario

Combisystem plastové vejárové hrable XXL vario
Combisystem plastové vejárové hrable XXL vario
Combisystem plastové vejárové hrable XXL vario

GARDENA|3107-20

Vďaka mimoriadnej pracovnej šírke 77 cm sú plastové vejárové hrable XXL vario z radu GARDENA combisystem optimálne pre rozsiahle a časovo nenáročné hrabanie lístia, pokosenej trávy, materiálu po prevzdušňovaní a ďalšieho záhradného odpadu. Praktické použitie: vejárové hrable sa dajú ľahko a rýchlo rozdeliť na 2 časti pre pohodlný zber zhrabaného materiálu. Plastové vejárové hrable XXL vario je možné pro priestorovo úsporné skladovanie zložiť. Vejárové hrable sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu umožňujúceho dlhodobé používanie. Pre zaistenie stability obsahujú integrovanú hliníkovú rúrku. Plastové vejárové hrable XXL vario sú vhodné pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA v závislosti od výšky postavy odporúča násadu dĺžky 130 cm nebo 150 cm. Záruka 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.735 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
27,99 €
23,33 €


Späť

Technické parametre:

Pracovná šírka, cm 77 cm
Gardena objednávacie číslo: 3107-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 64 16-01
Netto hmotnosť: 0,680 kgCharakteristiky:
2 v 1: pre zhrabávanie a zber záhradného odpadu.
Možnosť rozdelenia = Vejárové hrable sa dajú ľahko rozdeliť na dve časti pre pohodlný zber zhrabaného materiálu alebo pre priestorovo nenáročné skladovanie. V uzatvorenom stave majú vejárové hrable šírku 77 cm a umožňujú rozsiahlu, časovo nenáročnú prácu.
Nekývavé spojenie = Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácui bez viklania.
Použiteľnosť so všetkými násadami = Nástroje z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. Nech už je násada z dreva alebo hliníka alebo je určená pre úľavu vášmu chrbátu, rozhodnutie je na vás.
Robustná = Plastové vejárové hrable XXL vario z radu GARDENA combisystem sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu a majú integrovanú hliníkovú rúrku pre väčsiu stabilitu.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: