Combisystem hrable na trávu 60 cm

Combisystem hrable na trávu 60 cm
Combisystem hrable na trávu 60 cm
Combisystem hrable na trávu 60 cm

GARDENA|3381-20

S hrabľami na trávu z radu GARDENA combisystem je možné ľahko čistiť trávnik od pokosenej trávy a lístia. Pracovná šírka je 60 cm. Praktická funkcia: pri hrabaní tráva a listy zostávajú v zbernej lište. Hrable na trávu sú vhodné pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA v závislosti od výšky postavy odporúča násadu dĺžky 180 cm. Záruka 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 1 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
22,18 €
18,48 €


Späť

Technické parametre:

Pracovná šírka, cm 60 cm
Gardena objednávacie číslo: 3381-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 04 49-01
Netto hmotnosť: 0,9 kgCharakteristiky:
Na hrabanie pokosenej trávy.
Rýchle a účinné = Vďaka pevným hrotom a pracovnej šírke 60 cm môžete pracovať rýchlo a efektívne. Pri hrabaní zostávajú trávne odrezky a listy v zbernej lište.
Nekývavé spojenie = Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácui bez viklania.
Použiteľnosť so všetkými násadami = Nástroje z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. Nech už je násada z dreva alebo hliníka alebo je určená pre úľavu vášmu chrbátu, rozhodnutie je na vás.
Odolné voči korózii = Zberné hrable z radu GARDENA combisystem sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele potiahnutej duroplastom pre optimálnu ochranu výrobku proti korózii.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: