Combisystem rezacie hrable

Combisystem rezacie hrable

GARDENA|3392-20

Vďaka radom s rôznymi zubami sú rezacie hrable z radu GARDENA combisystem vhodné pre prácu po celý rok a predstavujú dva nástroje v jednom. Špicaté hroty na jednej strane umožňujú odstraňovanie machu a trávnej plste prenikaním niekoľko milimetrov hlboko do zeme. Pracovná šírka je 35 cm. Pri otočení hrablí môžu zaoblené a husté hroty zhrabávať listy, záhradný odpad a dokonca i kamene. Všetky hroty sú pozinkované a lisované a sú tak koróziivzdorné. Rezacie hrable sú vhodné pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA v závislosti od výšky postavy doporučuje násadu dĺžky 180 cm. Záruka 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.98 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
29,36 €
24,47 €


Späť

Technické parametre:

Pracovná šírka, cm 35 cm
Gardena objednávacie číslo: 3392-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 04 54-01
Netto hmotnosť: 0,930 kgCharakteristiky:
Na odstraňovanie machu a trávnej plste.
2 v 1 = Rezacie hrable majú rôzne hroty pre rôzne použitie. So špicatými hrotmi sa fá odstraňovať mach a trávna plsť a pri otočení do polohy hrablí je možné pomocou zaoblených a hustých hrotov hrabať záhradný odpad.
Nekývavé spojenie = Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácui bez viklania.
Použiteľnosť so všetkými násadami = Nástroje z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. Nech už je násada z dreva alebo hliníka alebo je určená pre úľavu vášmu chrbátu, rozhodnutie je na vás.
Odolné voči korózii = Rezacie hrable z radu GARDENA combisystem sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele potiahnutej duroplastom a pozinkovaných hrotov pre optimálnu ochranu proti korózii.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: