Combisystem kultivátor

Combisystem kultivátor
Combisystem kultivátor

GARDENA|3166-20

Kultivátor z radu GARDENA combisystem má tri tuhé hroty a je optimálny pre uvolňovanie a prevzdušňovanie pôdy bez poškodenia korienikov. Kultivátor má pracovnú šírku 9 cm a je ideálny pre kamenitú pôdu a husto rastúce rastliny. Tento výrobok je vhodný pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA v závislosti od výšky postavy odporúča násadu dĺžky 130 cm. Záruka 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.36 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
10,18 €
8,48 €


Späť

Technické parametre:

Pracovná šírka, cm 9 cm
Gardena objednávacie číslo: 3166-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 04 10-01
Netto hmotnosť: 0,350 kgCharakteristiky:
Na kyprenie a prevzdušňovanie pôdy.
Ľahká práca = Kultivátor z radu combisystem má tri robustné hroty a je optimálny pre kamenitú pôdu a husto vysadené rastliny.
Nekývavé spojenie = Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácui bez viklania.
Použiteľnosť so všetkými násadami = Nástroje z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. Nech už je násada z dreva alebo hliníka alebo je určená pre úľavu vášmu chrbátu, rozhodnutie je na vás.
Odolné voči korózii = Kultivátor z radu GARDENA combisystem je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele potiahnutej duroplastom pre optimálnu ochranu výrobku proti korózii.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: