Combisystem česáčik na ovocie

Combisystem česáčik na ovocie
Combisystem česáčik na ovocie

GARDENA|3110-20

Česáčik na ovocie z radu GARDENA combisystem je ideálny na pohodlné trhanie ovocia zo stromu. Ovocie je možné po odrezaní stopky integrovaným nerezovým nožom optimálne zbierať do bavlneného vrecka. Pre pohodlný prístup do všetkých miest na strome a ľahšie oberanie je možné vďaka plynulo nastaviteľnému otočnému kĺbu na česáčku na ovocie ľahko nastaviť jeho uhol. Česáčik na ovocie je vhodný pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA pre prácu vo výškách do cca 5 m odporúča teleskopickú násadu. Záruka 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.212 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
17,99 €
14,99 €


Späť

Technické parametre:

Gardena objednávacie číslo: 3110-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 03 93-01
Netto hmotnosť: 0,200 kgCharakteristiky:
Na pohodlné trhanie ovocia.
Flexibilná = Vďaka plynulo nastaviteľnému otočnému kĺbu je možné pracovný uhol flexibilne prispôsobovať pracovnej situácii.
Nekývavé spojenie = Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácui bez viklania.
Vhodné pre všetky násady = Výrobky z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. To, či použijete násadu z dreva alebo či dáte prednosť hliníku, je iba na vás. Pre prácu vo výškach až cca 5 m sú odporúčané teleskopické násady combisystem.
Robustná = Česáčik na ovocie od spoločnosti GARDENA je vyrobený z pevného plastu a je veľmi robustný. Vrecko je vyrobené z bavlny a pre dlhodobé použitie je možné ho prať.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: