Combisystem záhradná motyčka

Combisystem záhradná motyčka
Combisystem záhradná motyčka

GARDENA|3219-20

Záhradná motyčka z radu GARDENA combisystem má pracovnú šírku 9 cm a je ideálna pre šetrnú starostlivosť o záhradu v úzkych riadkoch a záhonoch. Či už sa jedná o okopávanie, vytrhávanie buriny, prevzdušňovanie pôdy, tvorbu žliabkov alebo zarovnávanie - vďaka rovnému ozubenému listu na jednej strane a trom hrotom na strane druhej je možné všetko. Vďaka veľkému listu so zdokonaleným obrysom je možné ľahšie prenikanie do pôdy. Záhradná motyčka je vhodná pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA v závislosti od výšky postavy odporúča násadu dĺžky 130 alebo 150 cm. Záruka 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.505 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
16,39 €
13,66 €


Späť

Technické parametre:

Pracovná šírka, cm 9 cm
Gardena objednávacie číslo: 3219-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 64 18-01
Netto hmotnosť: 0,490 kgCharakteristiky:
Pre starostlivosť o záhradu šetrnú k rastlinám.
Ľahko drobí pôdu = Veľká ozubená čepeľ umožňuje ľahké prenikanie do pôdy a prácu šetrnú k rastlinám.
Nekývavé spojenie = Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácu bez viklania.
Použiteľnosť so všetkými násadami = Nástroje z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. Nech už je násada z dreva alebo hliníka alebo je určená pre úľavu vášmu chrbátu, rozhodnutie je na vás.
Odolné voči korózii = Záhradná motyčka z radu GARDENA combisystem je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele potiahnutej duroplastom pre optimálnu ochranu výrobku proti korózii.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: