Záhradné nožnice Classic

Záhradné nožnice Classic
Záhradné nožnice Classic
Záhradné nožnice Classic
Záhradné nožnice Classic

GARDENA|8754-30

Záhradné nožnice GARDENA Classic predstavujú klasický nástroj medzi záhradníckymi nožnicami - majú všetko, čím sa vyznačujú dobré záhradnícke nožnice. Majú veľkú strihaciu silu, sú moderné a ergonomické. Najlepšie sa hodia pre strihanie kvetín a mladých výhonkov. Nože sklonenej strihacej hlavy majú nepriľnavý povlak a sú presne brúsené. Vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam sedia tieto záhradnícke nožnice optimálne v ruke. Dve uchopovacie pozície umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Tieto záhradnícke nožnice majú žliabok pre odvod miazgy a odrezávač drôtu. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zaistiť a bezpečne skladovať. Tieto záhradnícke nožnice Classic odstrihnú konáre s priemerom až 18 mm. Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.14 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
9,99 €
8,33 €


Späť

Technické parametre:

Maximálny priemer strihaného materiálu 18 mm
Typ strihu Dva brity
Horné ostrie S antiadhezívnym povlakom
Spodný brit S antiadhezívnym povlakom
Nože Precízny výbrus
Gardena objednávacie číslo: 8754-30
Husqvarna objednávacie číslo: 901 18 79-01
Netto hmotnosť: 0,130 kgCharakteristiky:
Presne brúsené, ergonomické rukoväte.
Výkonné, ergonomické a moderné = Záhradnícke nožnice Classic sú výkonné záhradnícke nožnice s vynikajúcim pomerom cena / výkon.
Ergonomické, pohodlné rukoväte = Vďaka ergonomicky tvarovaným pohodlným rukovätiam sedia tieto záhradnícke nožnice pohodlne v ruke.
Silné strihanie aj rýchle odstrihovanie = Pohodlné rukoväte s mäkkými prvkami a dvoma uchopovacími pozíciami, ktoré umožňujú silné strihanie aj rýchle odstrihovanie, ergonomicky sedia v ruke.
Bezpečné skladovanie = Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť jednou rukou a bezpečne skladovať.
Záruka 25 rokov = Tieto záhradnícke nožnice predstavujú dôvodnú investíciu. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Prerezávanie ruží a kríkov je jednou z tých prác, ktoré sa vám vo výsledku mnohokrát odmenia. Záhrada plná nádherných kvitnúcich a voňavých ruží, ktoré povznášajú jej ducha po celý rok. S rôznymi modelmi triedy Classic, Comfort alebo Premium pre vás má spoločnosť GARDENA vždy ten ideálny nástroj – od začínajúcich záhradkárov po profesionálne použitie.

Nožnice GARDENA Classic majú klasické rysy a materiály, ale predstavujú moderný design. Poznáte ich podľa čistého a ľahkého strihania a dobrej ergonómie. Modely nožníc triedy Comfort ponúkajú väčšie pohodlie a ergonómiu a zároveň umožňujú efektívny strih. Niektoré modely sú vybavené rukoväťami, ktoré sa dajú variabilne upravovať podľa veľkosti rúk. Sú stabilné a umožňujú ľahký a presný strih pre prácu bez únavy. Nožnice GARDENA Premium sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a majú elegantný, ovšem stabilný design. Vďaka optimálnemu prenosu sily sa môžete vždy spoľahnúť na dlhodobé dobré výsledky pri strihaní. Nožnice GARDENA SchnippSchnapp sú ideálne pre rôzne koníčky a prácu v záhrade. Či už doma potrebujete strihať čokoľvek – kvetiny, bylinky, papier alebo textil – s nožnicami SchnippSchnapp to hravo zvládnete.Späť
Vyhľadávanie: