Nákovkové záhradné nožnice Classic

Nákovkové záhradné nožnice Classic
Nákovkové záhradné nožnice Classic

GARDENA|8755-30

Nákovkové záhradné nožnice GARDENA Classic sú obzvlášť vhodné pre strihanie starších drevnatých konárov a vetvičiek. Horný nôž sklonenej strihacej hlavy má nepriľnavý povlak a je presne brúsený. Vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam sedia tieto záhradnícke nožnice optimálne v ruke. Dve uchopovacie pozície umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zaistiť a bezpečne skladovať. Tieto záhradnícke nožnice Classic odstrihnú konáre s priemerom až 18 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.13 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
10,- €
8,33 €


Späť

Technické parametre:

Maximálny priemer strihaného materiálu 18 mm
Typ strihu Nákovka
Horné ostrie S antiadhezívnym povlakom
Nože Precízny výbrus
Gardena objednávacie číslo: 8755-30
Husqvarna objednávacie číslo: 901 18 82-01
Netto hmotnosť: 0,1 kgCharakteristiky:
Presne brúsené a ergonomické.
Ideálne pre strihanie starších drevnatých konárov a vetvičiek = Vďaka konštrukcii s nákovkou, presne brúseným nožom a hornému nožu s nepriľnavým povlakom nožnice obzvlášť dobre odstrihnú staršie a drevnaté konáre.
Záruka 25 rokov = Nákovkové nožnice Premium sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytuje sa na ne záruka v trvaní 25 rokov.

Prerezávanie ruží a kríkov je jednou z tých prác, ktoré sa vám vo výsledku mnohokrát odmenia. Záhrada plná nádherných kvitnúcich a voňavých ruží, ktoré povznášajú jej ducha po celý rok. S rôznymi modelmi triedy Classic, Comfort alebo Premium pre vás má spoločnosť GARDENA vždy ten ideálny nástroj – od začínajúcich záhradkárov po profesionálne použitie.

Nožnice GARDENA Classic majú klasické rysy a materiály, ale predstavujú moderný design. Poznáte ich podľa čistého a ľahkého strihania a dobrej ergonómie. Modely nožníc triedy Comfort ponúkajú väčšie pohodlie a ergonómiu a zároveň umožňujú efektívny strih. Niektoré modely sú vybavené rukoväťami, ktoré sa dajú variabilne upravovať podľa veľkosti rúk. Sú stabilné a umožňujú ľahký a presný strih pre prácu bez únavy. Nožnice GARDENA Premium sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a majú elegantný, ovšem stabilný design. Vďaka optimálnemu prenosu sily sa môžete vždy spoľahnúť na dlhodobé dobré výsledky pri strihaní. Nožnice GARDENA SchnippSchnapp sú ideálne pre rôzne koníčky a prácu v záhrade. Či už doma potrebujete strihať čokoľvek – kvetiny, bylinky, papier alebo textil – s nožnicami SchnippSchnapp to hravo zvládnete.Späť
Vyhľadávanie: