Ráčnové nožnice SmartCut Comfort

Ráčnové nožnice SmartCut Comfort
Ráčnové nožnice SmartCut Comfort
Ráčnové nožnice SmartCut Comfort
Ráčnové nožnice SmartCut Comfort

GARDENA|8798-20

Pomocou zvlášť pohodlných a výkonných ráčnových nožníc GARDENA Comfort SmartCut lmožno veľmi ľahko a ergonomicky strihať hrubšie konáre a vetvičky. Ráčnový mechanizmus môžete aktivovať v závislosti od priemeru vetvy (PowerPlus) - aj silnejšie konáre tak odstrihnete rovnako ľahko a pohodlne. To umožňuje ráčnový mechanizmus s tromi krokmi. Nože nožníc sú presne brúsené. Horný nôž má okrem toho nepriľnavý povlak. Pohodlný hliníkový úchyt s mäkkými prvkami obzvlášť dobre sedí v ruke. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť a bezpečne skladovať. Ráčnové nožnice SmartCut Comfort odstrihnú konáre o priemere až 22 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.32 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
45,99 €
38,33 €


Späť

Technické parametre:

Maximálny priemer strihaného materiálu 22 mm
Typ strihu Nákovka
Horné ostrie S antiadhezívnym povlakom
Nože Precízny výbrus
Gardena objednávacie číslo: 8798-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 70 75-01
Netto hmotnosť: 0,300 kgCharakteristiky:
Jednoduché a nenáročné strihanie vďaka ráčnovému mechanizmu.
Ráčnový mechanizmus s tromi krokmi = Pomocou nezávisle aktivovateľného ráčnového mechanizmu možno ľahko a pohodlne strihať hrubšie konáre (PowerPlus).
Čistý strih = Vďaka presne brúseným nožom a hornému nožu s nepriľnavým povlakom nožnice ľahko prechádzajú čerstvými vetvičkami a konármi.
Bezpečné skladovanie = Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť jednou rukou a bezpečne skladovať.
Záruka 25 rokov = Tieto záhradnícke nožnice predstavujú dôvodnú investíciu. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Prerezávanie ruží a kríkov je jednou z tých prác, ktoré sa vám vo výsledku mnohokrát odmenia. Záhrada plná nádherných kvitnúcich a voňavých ruží, ktoré povznášajú jej ducha po celý rok. S rôznymi modelmi triedy Classic, Comfort alebo Premium pre vás má spoločnosť GARDENA vždy ten ideálny nástroj – od začínajúcich záhradkárov po profesionálne použitie.

Nožnice GARDENA Classic majú klasické rysy a materiály, ale predstavujú moderný design. Poznáte ich podľa čistého a ľahkého strihania a dobrej ergonómie. Modely nožníc triedy Comfort ponúkajú väčšie pohodlie a ergonómiu a zároveň umožňujú efektívny strih. Niektoré modely sú vybavené rukoväťami, ktoré sa dajú variabilne upravovať podľa veľkosti rúk. Sú stabilné a umožňujú ľahký a presný strih pre prácu bez únavy. Nožnice GARDENA Premium sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a majú elegantný, ovšem stabilný design. Vďaka optimálnemu prenosu sily sa môžete vždy spoľahnúť na dlhodobé dobré výsledky pri strihaní. Nožnice GARDENA SchnippSchnapp sú ideálne pre rôzne koníčky a prácu v záhrade. Či už doma potrebujete strihať čokoľvek – kvetiny, bylinky, papier alebo textil – s nožnicami SchnippSchnapp to hravo zvládnete.Späť
Vyhľadávanie: