Záhradné nožnice Comfort

Záhradné nožnice Comfort
Záhradné nožnice Comfort
Záhradné nožnice Comfort
Záhradné nožnice Comfort
Záhradné nožnice Comfort

GARDENA|8792-37

Tieto zvlášť pohodlné a ergonomické záhradné nožnice GARDENA Comfort majú veľmi úzku hlavu, pomocou ktorej možno mimoriadne presne strihať popínavé rastliny, kvetiny, mladé výhonky a čerstvé drevo. Vďaka roztvoreniu rukovätí s premennou veľkosťou je možné vykonať individuálne nastavenie nožníc podľa veľkosti ruky. Pohodlné rukoväte s mäkkými prvkami sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, dokonale sedia v ruke, sú obzvlášť pevné a majú obzvlášť dlhú životnosť. Nože nožníc sú presne brúsené a majú nepriľnavý povlak. Tieto záhradné nožnice majú žliabok pre odvod miazgy a odrezávač drôtu. Dve uchopovacie pozície umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť jednou rukou a bezpečne skladovať. Maximálny priemer strihaných konárov je 22 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.323 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
20,58 €
17,15 €


Späť

Technické parametre:

Maximálny priemer strihaného materiálu 22 mm
Typ strihu Dva brity
Horné ostrie S antiadhezívnym povlakom
Spodný brit Nerezová oceľ
Nože Precízny výbrus
Gardena objednávacie číslo: 8792-37
Husqvarna objednávacie číslo: 966 65 25-01
Netto hmotnosť: 0,290 kgCharakteristiky:
Presné - skvelé.
Padnú do každej ruky = Vďaka otvoreniu rukovätí s premennou veľkosťou je možné vykonať individuálne nastavenie podľa veľkosti ruky.
Pohodlné hliníkové rukoväte = Pohodlné rukoväte s mäkkými prvky sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, dokonale sedia v ruke, sú obzvlášť pevné a majú obzvlášť dlhú životnosť.
Silné strihanie aj rýchle odstrihovanie = Pohodlné rukoväte s dvoma uchopovacími pozíciami, ktoré umožňujú silné strihanie aj rýchle odstrihovanie, ergonomicky sedí v ruke.
Čisté strihanie kvetín a čerstvého dreva = Vďaka presne brúseným nožom a hornému nožu s nepriľnavým povlakom nožnice ľahko prechádzajú čerstvými vetvičkami a konármi a tiež čisto strihajú kvety.
Bezpečné skladovanie = Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť jednou rukou a bezpečne skladovať.

Prerezávanie ruží a kríkov je jednou z tých prác, ktoré sa vám vo výsledku mnohokrát odmenia. Záhrada plná nádherných kvitnúcich a voňavých ruží, ktoré povznášajú jej ducha po celý rok. S rôznymi modelmi triedy Classic, Comfort alebo Premium pre vás má spoločnosť GARDENA vždy ten ideálny nástroj – od začínajúcich záhradkárov po profesionálne použitie.

Nožnice GARDENA Classic majú klasické rysy a materiály, ale predstavujú moderný design. Poznáte ich podľa čistého a ľahkého strihania a dobrej ergonómie. Modely nožníc triedy Comfort ponúkajú väčšie pohodlie a ergonómiu a zároveň umožňujú efektívny strih. Niektoré modely sú vybavené rukoväťami, ktoré sa dajú variabilne upravovať podľa veľkosti rúk. Sú stabilné a umožňujú ľahký a presný strih pre prácu bez únavy. Nožnice GARDENA Premium sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a majú elegantný, ovšem stabilný design. Vďaka optimálnemu prenosu sily sa môžete vždy spoľahnúť na dlhodobé dobré výsledky pri strihaní. Nožnice GARDENA SchnippSchnapp sú ideálne pre rôzne koníčky a prácu v záhrade. Či už doma potrebujete strihať čokoľvek – kvetiny, bylinky, papier alebo textil – s nožnicami SchnippSchnapp to hravo zvládnete.Späť
Vyhľadávanie: