Záhradné nožnice Comfort

Záhradné nožnice Comfort
Záhradné nožnice Comfort
Záhradné nožnice Comfort
Záhradné nožnice Comfort
Záhradné nožnice Comfort

GARDENA|8785-37

Záhradné nožnice GARDENA Comfort sa výborne hodia pre strihanie kvetín, mladých výhonkov a čerstvého dreva. Ich krátkou hlavou dosiahnete aj do úzkych a ťažko prístupných miest. Nože sklonené strihacej hlavy majú nepriľnavý povlak a sú presne brúsené. Pohodlné rukoväte s mäkkými prvkami pohodlne a ergonomicky sedia v ruke. Dve rôzne uchopovacie pozície bez problémov umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Tieto záhradné nožnice majú tiež žliabok pre odvod miazgy. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zaistiť a bezpečne skladovať. Tieto záhradné nožnice Comfort odstrihnú konáre s priemerom až 20 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.254 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
8,25 €
6,88 €


Späť

Technické parametre:

Maximálny priemer strihaného materiálu 20 mm
Typ strihu Dva brity
Horné ostrie S antiadhezívnym povlakom
Spodný brit S antiadhezívnym povlakom
Nože Precízny výbrus
Gardena objednávacie číslo: 8785-37
Husqvarna objednávacie číslo: 966 65 23-01
Netto hmotnosť: 0,240 kgCharakteristiky:
Nože s nepriľnavým povlakom, ergonomické.
Ergonomické, pohodlné rukoväte = Vďaka ergonomicky tvarovaným pohodlným rukovätiam sedia tieto záhradnícke nožnice pohodlne v ruke.
Čisté strihanie kvetín a čerstvého dreva = Vďaka presne brúseným nožom a hornému nožu s nepriľnavým povlakom nožnice ľahko prechádzajú čerstvými vetvičkami a konármi a tiež čisto strihajú kvety.
Silné strihanie aj rýchle odstrihovanie = Pohodlné rukoväte s mäkkými prvkami a dvoma uchopovacími pozíciami, ktoré umožňujú silné strihanie aj rýchle odstrihovanie, ergonomicky sedia v ruke.
Bezpečné skladovanie = Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť jednou rukou a bezpečne skladovať.
Záruka 25 rokov = Tieto záhradnícke nožnice predstavujú dôvodnú investíciu. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Prerezávanie ruží a kríkov je jednou z tých prác, ktoré sa vám vo výsledku mnohokrát odmenia. Záhrada plná nádherných kvitnúcich a voňavých ruží, ktoré povznášajú jej ducha po celý rok. S rôznymi modelmi triedy Classic, Comfort alebo Premium pre vás má spoločnosť GARDENA vždy ten ideálny nástroj – od začínajúcich záhradkárov po profesionálne použitie.

Nožnice GARDENA Classic majú klasické rysy a materiály, ale predstavujú moderný design. Poznáte ich podľa čistého a ľahkého strihania a dobrej ergonómie. Modely nožníc triedy Comfort ponúkajú väčšie pohodlie a ergonómiu a zároveň umožňujú efektívny strih. Niektoré modely sú vybavené rukoväťami, ktoré sa dajú variabilne upravovať podľa veľkosti rúk. Sú stabilné a umožňujú ľahký a presný strih pre prácu bez únavy. Nožnice GARDENA Premium sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a majú elegantný, ovšem stabilný design. Vďaka optimálnemu prenosu sily sa môžete vždy spoľahnúť na dlhodobé dobré výsledky pri strihaní. Nožnice GARDENA SchnippSchnapp sú ideálne pre rôzne koníčky a prácu v záhrade. Či už doma potrebujete strihať čokoľvek – kvetiny, bylinky, papier alebo textil – s nožnicami SchnippSchnapp to hravo zvládnete.Späť
Vyhľadávanie: