Záhradné nožnice Premium BP 50

Záhradné nožnice Premium BP 50
Záhradné nožnice Premium BP 50
Záhradné nožnice Premium BP 50
Záhradné nožnice Premium BP 50

GARDENA|8702-20

Záhradné nožnice GARDENA Premium BP 50 sú vysoko kvalitné záhradnícke nožnice pre milovníkov dôkladných strihacích nástrojov. Zvlášť pevné hliníkové rukoväte pohodlne a ergonomicky sedia v ruke. Presne brúsený horný nôž je vyrobený z nerezovej ocele a kovaný dolný nôž možno znovu nabrúsiť. Dve uchopovacie pozície profilovaných rukovätí umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Tieto záhradné nožnice majú žliabok pre odvod miazgy a odrezávač drôtu. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť a bezpečne skladovať. Záručná lehota je 25 rokov. Vymeniteľné nože týchto vysoko pevných, profesionálnych záhradných nožníc umožňujú obzvlášť presný strih kvetov, vetvičiek a konárov. Tieto záhradné nožnice majú nastaviteľné napätie nožov a sklonenú strihaciu hlavu. Maximálny priemer strihaných konárov je 22 mm.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.28 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
53,69 €
44,74 €


Späť

Technické parametre:

Maximálny priemer strihaného materiálu 22 mm
Typ strihu Dva brity
Horné ostrie Nerezová oceľ
Spodný brit Možno preostriť
Nože Precízny výbrus
Gardena objednávacie číslo: 8702-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 18 15-01
Netto hmotnosť: 0,270 kgCharakteristiky:
Presný strih, špičkové.
Presný strih = Presne brúsené nože umožňujú presné strihanie kvetín, vetvičiek a konárov. V prípade potreby je možné nože vymeniť.
Materiály špičkovej kvality, elegantný design = Záhradnícke nožnice Premium sú vyrobené z vysoko kvalitných, solídnych materiálov, ako je nerezová oceľ a hliník. Preto sa ideálne hodia pre milovníkov dôkladných strihacích nástrojov.
Jednoduché dodatočné nastavovanie = Vďaka nastaviteľnému napätiu noža je možné nožnice ľahko nastaviť pre spoľahlivý a presný strih.
Ergonomická rukoväť = Pohodlné rukoväte s mäkkými prvkami a dvoma uchopovacími pozíciami, ktoré umožňujú silné strihanie aj rýchle odstrihovanie, ergonomicky sedia v ruke.
Bezpečné skladovanie = Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť jednou rukou a bezpečne skladovať.

Prerezávanie ruží a kríkov je jednou z tých prác, ktoré sa vám vo výsledku mnohokrát odmenia. Záhrada plná nádherných kvitnúcich a voňavých ruží, ktoré povznášajú jej ducha po celý rok. S rôznymi modelmi triedy Classic, Comfort alebo Premium pre vás má spoločnosť GARDENA vždy ten ideálny nástroj – od začínajúcich záhradkárov po profesionálne použitie.

Nožnice GARDENA Classic majú klasické rysy a materiály, ale predstavujú moderný design. Poznáte ich podľa čistého a ľahkého strihania a dobrej ergonómie. Modely nožníc triedy Comfort ponúkajú väčšie pohodlie a ergonómiu a zároveň umožňujú efektívny strih. Niektoré modely sú vybavené rukoväťami, ktoré sa dajú variabilne upravovať podľa veľkosti rúk. Sú stabilné a umožňujú ľahký a presný strih pre prácu bez únavy. Nožnice GARDENA Premium sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a majú elegantný, ovšem stabilný design. Vďaka optimálnemu prenosu sily sa môžete vždy spoľahnúť na dlhodobé dobré výsledky pri strihaní. Nožnice GARDENA SchnippSchnapp sú ideálne pre rôzne koníčky a prácu v záhrade. Či už doma potrebujete strihať čokoľvek – kvetiny, bylinky, papier alebo textil – s nožnicami SchnippSchnapp to hravo zvládnete.


Príslušenstvo:

0,- €


Späť
Vyhľadávanie: