SchnippSchnapp nožnice

SchnippSchnapp nožnice
SchnippSchnapp nožnice
SchnippSchnapp nožnice

GARDENA|8704-20

Praktické viacúčelové nožnice GARDENA SchnippSchnapp sa príjemne používajú. Výborne sa hodia na použitie v kuchyni a na záhrade. Tieto nožnice sú ideálne pre strihanie kvetín, byliniek, povrázkov, kvetinárskeho drôtu, lepenky a plastu. Špeciálne brúsené čepele z nerezovej ocele sú odolné proti korózii. Praktické: nožnice GARDENA SchnippSchnapp je možné umývať v umývačke riadu. Ergonomický dizajn a úchytky s mäkkými prvkami umožňujú pohodlnú manipuláciu. Tieto nožnice s celkovou dĺžkou 180 mm sú vhodné ako pre ľavákov, tak pre pravákov. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.127 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
15,39 €
12,83 €


Späť

Technické parametre:

Dĺžka, cm 18 cm
Horné ostrie Nerezová oceľ
Spodný brit Nerezová oceľ
Nože Precízny výbrus
Gardena objednávacie číslo: 8704-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 43 37-01
Netto hmotnosť: 0,118 kgCharakteristiky:
Viacúčelové nožnice, nehrdzavejúce nože.
Praktické univerzálne nožnice

Tieto nožnice sú univerzálnym nástrojom pre domácnosť.
Koróziivzdorné

Nože týchto nožníc sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele odolnej proti korózii.
Dobrý úchop
Dobrý úchop

Vďaka mäkkým prvkom sedia nožnice GARDENA SchnippSchnapp dobre a bezpečne v ruke.
Pre ľavákov i pravákov

SchnippSchnapp nožnice môžu používať ľaváci i praváci a vždy strihajú výborne.
Záruka 25 rokov
Záruka 25 rokov

Tieto záhradnícke nožnice predstavujú dôvodnú investíciu. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Prerezávanie ruží a kríkov je jednou z tých prác, ktoré sa vám vo výsledku mnohokrát odmenia. Záhrada plná nádherných kvitnúcich a voňavých ruží, ktoré povznášajú jej ducha po celý rok. S rôznymi modelmi triedy Classic, Comfort alebo Premium pre vás má spoločnosť GARDENA vždy ten ideálny nástroj – od začínajúcich záhradkárov po profesionálne použitie.

Nožnice GARDENA Classic majú klasické rysy a materiály, ale predstavujú moderný design. Poznáte ich podľa čistého a ľahkého strihania a dobrej ergonómie. Modely nožníc triedy Comfort ponúkajú väčšie pohodlie a ergonómiu a zároveň umožňujú efektívny strih. Niektoré modely sú vybavené rukoväťami, ktoré sa dajú variabilne upravovať podľa veľkosti rúk. Sú stabilné a umožňujú ľahký a presný strih pre prácu bez únavy. Nožnice GARDENA Premium sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a majú elegantný, ovšem stabilný design. Vďaka optimálnemu prenosu sily sa môžete vždy spoľahnúť na dlhodobé dobré výsledky pri strihaní. Nožnice GARDENA SchnippSchnapp sú ideálne pre rôzne koníčky a prácu v záhrade. Či už doma potrebujete strihať čokoľvek – kvetiny, bylinky, papier alebo textil – s nožnicami SchnippSchnapp to hravo zvládnete.Späť
Vyhľadávanie: