Nožnice na živý plot Comfort 700 T

Nožnice na živý plot Comfort 700 T
Nožnice na živý plot Comfort 700 T
Nožnice na živý plot Comfort 700 T
Nožnice na živý plot Comfort 700 T

GARDENA|394-20

Nožnice na živý plot GARDENA Comfort 700 T sa zvlášť hodia na strihanie väčších a vyšších živých plotov. Hliníkové, teleskopické rukoväte, ktoré sa vysúvajú o 20 cm, predlžujú dosah. Dlhé pevné nože s vlnitým výbrusom strihajú zvlášť hladko a účinne. Nože s nepriľnavým povlakom majú dĺžku 25 cm. Starostlivosť o tieto bezúdržbové ručné nožnice na živý plot je ľahká. Účinnosť práce zvyšuje integrovaný odrezávač pre jednotlivé, silnejšie konáre. Celková dĺžka týchto nožníc je 70 až 90 cm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 1.633 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
55,- €
45,83 €


Späť

Technické parametre:

Dĺžka, cm 90 cm
Dĺžka noža, cm 250 mm
Dĺžka 70 cm - 90 cm
Nože S povlakom proti uľpievaniu rastlinných zvyškov, Vlnitý výbrus
Gardena objednávacie číslo: 394-20
Husqvarna objednávacie číslo: 900 84 26-01
Netto hmotnosť: 1,465 kgCharakteristiky:
Teleskopické, väčší dosah.
Väčší dosah = Teleskopické hliníkové rukoväte je možné predĺžiť o 20 cm, čo je ideálne pri strihani väčších a vyšších živých plotov.
Hladší a účinnejší strih = Dlhé, pevné čepele s vlnitým výbrusom a nepriľnavým povlakom umožňujú zvlášť hladký a účinný strih.
Účinná práca = Účinnú prácu umožňuje integrovaný odrezávač pre jednotlivé silnejšie konáre.
Ľahká starostlivosť = Starostlivosť o tieto bezúdržbové ručné nožnice na živý plot je ľahká.
Záruka 25 rokov = Tieto mechanické nožnice na živý plot predstavujú opodstatnenú investíciu. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

S ručnými nožnicami na živý plot sa dajú ľahko zastrihávať alebo dokonca i tvarovať malé či citlivé živé ploty. Praktické nožnice se ľahko dostanú na miesta, kde majú ostatné zastrihávacie nástroje problémy. Vzhľadom k tomu, že každá záhrada je iná a každý záhradník má vlastné požiadavky, vyvinula spoločnosť GARDENA tri kategórie nožníc na živý plot: trieda Classic pre záhradníkov-začiatočníkov, trieda Comfort pre moderných amatérskych záhradníkov a trieda Premium pre náročných amatérskych zahradníkov-špecialistov.

Nožnice na živý plot GARDENA Classic majú klasický design a používajú klasické materiály, avšak i napriek tomu predstavujú moderné technológie. Odlišujú sa svojou robustnosťou a dlhou životnosťou, majú drevené držadlá, certifikované podľa štandardu FCS a integrovaný odrezávač konárov pre jednotlivé konáre. Nožnice na živý plot triedy Comfort sú ľahké, pohodlne sa používajú a majú moderný design. Integrované gelové podložky zaisťujú optimálne tlmenie nárazov do rúk a umožňujú tak pohodlnú a nenáročnú prácu. Nožnice na živý plot triedy Premium sú vyrobené z materiálov vysokej kvality a majú elegantný design. Model Premium je obzvlášť výkonný a robustný a má pevné hliníkové ramená.Späť
Vyhľadávanie: