Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut

Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut
Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut
Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut
Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut

GARDENA|8895-20

Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut od spoločnosti GARDENA s 18 cm nožom na kríky sú ideálne pre pohodlné tvarovanie, prerezávanie výhonkov a strihanie kríkov a krovísk bez prívodnej šnúry. Vďaka vysoko výkonným dobíjacím lítiovým batériám s ľahkou údržbou je umožnená rýchla a ľahká práca. Displej LED ukazujúci stav nabitia batérií zaisťuje nepretržitú kontrolu nad zvyšnou dobou prevádzky a včas ukáže nutnosť dobitia. V prípade modelu radu Comfort poskytuje spoločnosť GARDENA zvláštnu pridanú hodnotu zaisťujúcu príjemnú manipuláciu. V závislosti od použitia je možné pohodlnú rukoväť natočiť do požadovaného uhla a optimálne nastaviť do prirodzenej polohy pre držanie rukou. Výmenné kvalitné nože sú presne brúsené s nepriľnavou povrchovou úpravou. Nože je možné vymieňať bez nutnosti použitia náradia. Výmena je obzvlášť ľahká, rýchla a bezpečná. Pri použití nožov na trávu a živé ploty je možné nožnice na kríky rýchlo premeniť na nožnice na trávu umožňujúce efektívne strihanie okrajov trávnika. Akumulátorové nožnice na kríky sú vybavené nabíjačkou batérií a chráničom nožov pre bezpečné skladovanie. Pre pohodlnú prácu i v prípade vyšších živých plotov alebo pre strihanie pôdopokryvných rastlín sa dajú nožnice dovybaviť teleskopickou násadou.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 1.53 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
91,78 €
76,48 €


Späť

Technické parametre:

Špecifikácia batérií
Napätie batérie, V 7,2 V
Kapacita batérie, Ah 1,45 Ah
Doba nabíjania v hodinách cca 8 h
Typ batérie Li-Ion
Prevádzková doba 90 min
Vybavenie na rezanie
Max. dĺžka strihu 180 mm
Rozmery výrobku
Gardena objednávacie číslo: 8895-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 64 67-01
Netto hmotnosť: 1,415 kgCharakteristiky:
Pohodlné a ľahké strihanie kríkov a krovísk.
Praktické používanie, nízka hmotnosť a dobrá ovládateľnosť = Ľahko ovládateľné a veľmi ľahké akumulátorové nožnice na kríky sú optimálne pre tvarovanie (napr. živých plotov), pre prerezávanie výhonkov a strihanie kríkov a krovískn - pohodlne a bez prívodnej šnúry.
Vysoko výkonná akumulátorová technológia = Lítiové dobíjacie batérie majú vysoký výkon, ľahko sa udržujú, nemajú pamäťový efekt a je možné ich ľahko kedykoľvek dobíjať.
Pohodlná práca = Pre pohodlnú prácu je možné rukoväť natočiť do požadovaného uhla a nastaviť do prirodzenej polohy pre držanie rukou.
Indikácia stavu nabíjania = Displej LED informuje o úrovni nabitia batérie a včas ukazuje, keď je treba batériu dobiť.

Pre malé živé ploty alebo pre tvarovanie a úpravu živých plotov či kríkov zimostrázu sú ideálnym riešením akumulátorové nožnice na kríky GARDENA. Pretože sú ľahké a praktické, tvarovanie a úpravy zimných plotov je možné vykonávať presným a jednoduchým spôsobom. Začnete teda realizovať svoje vlastné kreatívne nápady: presné gule, ihlany alebo špirály, umelecky tvarované sochy alebo efektívne zastrihnuté kríky a malé živé ploty – žiadny problém!Späť
Vyhľadávanie: