Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut 30

Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut 30
Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut 30
Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut 30
Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut 30
Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut 30

GARDENA|8898-20

Akumulátorové nožnice na kríky ComfortCut 30 od spoločnosti GARDENA sú ideálne na pohodlné zastrihávanie mladých živých plotov a kríkov bez prívodnej šnúry. Akumulátorové nožnice na kríky sú veľmi ľahké a ľahko použiteľné s dĺžkou strihania 30 cm pre pohodlnú prácu. Je možné oddeľovať konáre s priemerom až 8 mm. Pre rýchle a ľahké strihanie sú nožnice na kríky vybavené vysoko výkonnými dobíjacími lítiovými batériami s ľahkou údržbou. LED ukazujúca stav nabitia batérií zaisťuje nepretržitú kontrolu nad zvyšnou dobou prevádzky a včas ukáže nutnosť dobitia. Akumulátorové nožnice na kríky vďaka svojej ergonomickej rukoväti padnú dobre do ruky a prídavná rukoväť uľahčuje manipuláciu. Vysoký výkon zaisťuje skvelé výsledky strihania. V záujme bezpečnej práce pri strihaní v blízkosti zeme je na konci nožov umiestnený chránič proti spätným rázom. Akumulátorové nožnice na kríky sú vybavené nabíjačkou batérií a chráničom nožov pre bezpečné skladovanie. Pre pohodlnú prácu i v prípade vyšších živých plotov alebo na strihanie pôdopokryvných rastlín je možné nožnice dovybaviť teleskopickou násadou.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 2.53 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
120,- €
100,- €


Späť

Technické parametre:

Špecifikácia batérií
Napätie batérie, V 10,8 V
Kapacita batérie, Ah 1,45 Ah
Doba nabíjania v hodinách cca 10 h
Typ batérie Li-Ion
Prevádzková doba 50 min
Vybavenie na rezanie
Max. dĺžka strihu 300 mm
Maximálny priemer strihaného materiálu 8 mm
Rozmery výrobku
Gardena objednávacie číslo: 8898-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 64 69-01
Netto hmotnosť: 2,015 kgCharakteristiky:
Ľahšie a praktickejšie než nožnice na živý plot - ale extrémne výkonné.
Praktické používanie, nízka hmotnosť a dobrá ovládateľnosť = Ľahko ovládateľné a ľahké akumulátorové nožnice na kríky sú optimálne na strihanie mladých živých plotov a kríkov - pohodlne a bez prívodnej šnúry.
Ergonomická konštrukcia = Vďaka ergonomickej rukoväti padnú nožnice na kríky dokonale do ruky. Prídavná rukoväť umožňuje príjemnú a bezpečnú prácu.
Vysoko výkonná akumulátorová technológia = Lítiové dobíjacie batérie majú vysoký výkon, ľahko sa udržujú, nemajú pamäťový efekt a je možné ich ľahko kedykoľvek dobíjať.
Bezpečná práca = V záujme bezpečnej práce pri strihaní v blízkosti zeme je na konci noža umiestnený chránič proti spätným rázom.
Indikácia stavu nabíjania = Displej LED informuje o úrovni nabitia batérie a včas ukazuje, keď je treba batériu dobiť.

Pre malé živé ploty alebo pre tvarovanie a úpravu živých plotov či kríkov zimostrázu sú ideálnym riešením akumulátorové nožnice na kríky GARDENA. Pretože sú ľahké a praktické, tvarovanie a úpravy zimných plotov je možné vykonávať presným a jednoduchým spôsobom. Začnete teda realizovať svoje vlastné kreatívne nápady: presné gule, ihlany alebo špirály, umelecky tvarované sochy alebo efektívne zastrihnuté kríky a malé živé ploty – žiadny problém!Späť
Vyhľadávanie: