Nožnice na konáre Comfort 500 BL

Nožnice na konáre Comfort 500 BL
Nožnice na konáre Comfort 500 BL
Nožnice na konáre Comfort 500 BL
Nožnice na konáre Comfort 500 BL

GARDENA|8770-20

Nožnice na konáre GARDENA Comfort 500 BL sú vysoko ľahké a silné, ľahko sa používajú a sú ideálne pre strihanie čerstvého dreva. Vďaka novému patentovanému prevodovému mechanizmu poskytujú o 38% vyššiu strihaciu silu. Presne brúsené nože opatrené nepriľnavým povrchom musia optimalizovať geometriu, ktorá umožňuje jednoduchý a čistý strih. Vysoko ľahké, ergonomicky tvarované plastové rukoväte a úchytky umožňujú pohodlnú a nenamáhavú prácu. Dvojité tlmiče chránia vaše zápästie. Nožnice majú dĺžku 500 mm a hmotnosť 620 g a odstrihnú konáre s priemerom až 35 mm. Záruka 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.763 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
36,99 €
30,83 €


Späť

Technické parametre:

Maximálny priemer strihaného materiálu 35 mm
Dĺžka, cm 50 cm
Hmotnosť, kg 0,62 kg
Typ strihu Dva brity
Nože S povlakom proti uľpievaniu rastlinných zvyškov
Gardena objednávacie číslo: 8770-20
Husqvarna bjednávacie číslo: 901 19 21-01
Netto hmotnosť: 0,620 kgCharakteristiky:
Veľmi ľahké a pohodlné pre strihanie.
Ultra ľahké a zároveň výkonné = Vďaka patentovanému prevodovému mechanizmu poskytujú nožnice na konáre obzvlášť vysokú strihaciu silu.
Veľmi ľahké = Vďaka plastovým rukovätiam sú nožnice na konáre obzvlášť ľahké.
Čistý strih = Vďaka optimálnej strihacej geometrii a nožom s nepriľnavým povlakom nožnice na konáre ľahko prechádzajú drevom.
Záruka 25 rokov = Tieto nožnice na konáre predstavujú dôvodnú investíciu. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.

Väčšina záhrad je domovom najmenej jedného stromu a niekoľkých kríkov. Každý strom alebo krík má svoje potreby – v závislosti od veku, veľkosti, štruktúry alebo individuálnych podmienok rastu. GARDENA ponúka pre jednotlivé použitie ten správný prerezávací nástroj. Pre tenšie konáre a vetvičky sú nožnice na konáre tou správnou voľbou. S rôznymi modelmi tried Classic, Comfort alebo Premium pre vás má spoločnosť GARDENA vždy ten ideálny nástroj – od začínajúcich záhradkárov po profesionálne použitie.

Nožnice na konáre GARDENA Classic majú klasický design a používajú klasické materiály, ale predstavujú moderné technológie. Poznáte ich podľa čistého a ľahkého strihania a optimálneho prenosu sily. Nožnice na konáre triedy Comfort ponúkajú väčšie pohodlie a ergonómiu. Všetky modely sú stabilné a ľahké, takže práca s nimi nie je únavná. Patentovaný ozubený prevod zaisťuje čistý a výkonný strih. Nožnice na konáre triedy Premium sú vyrobené z materiálov vysokej kvality a majú elegantný design. Všetky modely sú stabilné a majú dlhú životnosť – zaisťujú tak vynikajúce výsledky strihania v dlhodobom horizonte.Späť
Vyhľadávanie: