Turbotrimmer SmallCut 300 Accu

Turbotrimmer SmallCut 300 Accu
Turbotrimmer SmallCut 300 Accu
Turbotrimmer SmallCut 300 Accu
Turbotrimmer SmallCut 300 Accu
Turbotrimmer SmallCut 300 Accu

GARDENA|8844-20

Ľahký a ľahko použiteľný GARDENA akumulátorový turbotrimmer SmallCut 300 je ideálny pre nenáročné sekacie práce na záhrade. Turbotrimmer možno bezpečne a pohodlne riadiť oboma rukami. Bezpečnostný spínač bráni neúmyselnému zapnutiu. Turbotrimmer SmallCut 300 Accu pracuje s vymeniteľným nikel-metal hydridovým akumulátorom (18 V/1.6 Ah). Pracovná doba s nabitou batériou je 25 min; to znamená, že môžete pokosiť cca 800 m okrajov trávnikov. S priemerom kosenia 230 mm, jeho rezný výkon je vynikajúci vďaka výkonnému motoru. S plne automatickým predlžovaním struny, trávnik je pokosený rýchlo a presne. GARDENA akumulátorový turbotrimmer SmallCut 300 sa dodáva s akumulátorom a nabíjačkou. Pri vybitej batérii je doba nabíjania cca. 3 hodiny.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 2.93 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
99,99 €
83,33 €


Späť

Technické parametre:

Akumulátor
Kapacita batérie, Ah 1,6 Ah
Napätie batérie, V 18 V
Typ batérie NiMh
Doba nabíjania v hodinách cca 3 h
Max. doba kosenia 25 min
Výbava
Šírka záberu, cm 23 cm
Priemer struny 1,5 mm
Dĺžka lanka 10 m
Mechanizmus posuvu Automatický posuv
Typ hriadeľa Rovný
Gardena objednávacie číslo: 8844-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 78 80-01
Netto hmotnosť: 2,5 kgCharakteristiky:
Obratný pomocník pre drobné začisťovacie práce na záhrade.
Jednoduchá práca = Turbotrimmer SmallCut 300 od spoločnosti GARDENA je ľahký a praktický a je možné ho vďaka druhému držadlu ľahko viesť.
Plne automatické podávanie struny = Turbotrimmer je vybavený plne automatickým podávaním struny.
Ochrana proti neúmyselnému zapnutiu = Žiadne obavy: vďaka integrovanému bezpečnostnému spínaču sa nedá turbotrimmer neúmyselne zapnúť.
Jednoduchá výmena = Kazeta so strunou sa dá ľahko vymeniť.

Zastrihávanie trávnika je ako záverečné zdobenie torty. Nie je nutné vždy, ale rozdiel je zrejmý na prvý pohľad. Prestrihávanie neprístupných miest a zastrihávanie okrajov trávnika nie je tak atraktívne ako samotné kosenie, ale môže znamenať rozdiel medzi dobre vypadajúcou a priemernou prácou.

Turbotrimmere GARDENA sú vybavené supermoderným plastovým nožíkom alebo rotujúcou nylonovou strunou a vďaka tomu je kosenie veľmi efektívne a rýchle. V ponuke nájdete turbotrimmere pre všetky druhy záhrad: malé, stredné, rozľahlé alebo prerastené – sortiment turbotrimmerov GARDENA ponúka osem rôznych modelov pre individuálne potreby. Pre bezšnúrovú starostlivosť o dlhšie okraje trávnikov a ťažko dostupné miesta sú ideálnym spoločníkom akumulátorové turbotrimmery GARDENA AccuCut.Späť
Vyhľadávanie: