Aku vretenová kosačka 380 Li

Aku vretenová kosačka 380 Li
Aku vretenová kosačka 380 Li
Aku vretenová kosačka 380 Li
Aku vretenová kosačka 380 Li
Aku vretenová kosačka 380 Li
Aku vretenová kosačka 380 Li
Aku vretenová kosačka 380 Li
Aku vretenová kosačka 380 Li
Aku vretenová kosačka 380 Li
Aku vretenová kosačka 380 Li

GARDENA|4025-20

S akumulátorovou vretenovou kosačkou od spoločnosti GARDENA dosiahnete ľahko a rýchlo kvality anglického trávnika. Princíp je jednoduchý: pri tlačení sa sekacie vreteno a spodný nôž pohybujú bez vzájomného kontaktu. Podobne ako v prípade nožníc je steblo trávy zachytené a odseknuté. Špeciálna funkcia: sekacie vreteno a spodný nôž sa nedotýkajú a umožňujú tak príjemnú a bezhlučnú prácu. Kalené žacie vreteno s nepriľnavou povrchovou úpravou vyrobené z kvalitnej ocele a brúsený spodný nôž zaisťujú čisté a presné kosenie pre vynikajúcu údržbu trávnika. So zberným vakom je pokosená tráva okamžite ukladaná a je možné ju ľahko zlikvidovať. Kosačka čerpá energiu z dobíjacieho lítiového akumulátora 25 V/3,2 Ah s jednoduchou údržbou. Akumulátor možno kedykoľvek dobiť bez pamäťového efektu. Bez akumulátora možno akumulátorovú vretenovú kosačku použiť ako ručnú kosačku. Akumulátorová vretenová kosačka od spoločnosti GARDENA je vybavená veľkým množstvom prvkov zaisťujúcich pohodlnejšiu, jednoduchšiu a príjemnejšiu prácu. Napríklad je vybavená veľkými kolesami so špeciálnou vzorkou a súčasťami z mäkčeného plastu, ergonomicky tvarovanou rukoväťou a skladacou rukoväťou pre priestorovo nenáročné uskladnenie. Prostredníctvom praktického ovládača možno ľahko nastavovať výšku strihania.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 15 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
449,99 €
374,99 €


Späť

Technické parametre:

Výkonové charakteristiky
Šírka záberu, cm 38 cm
Výška kosenia, min-max, mm 12 - 42 mm
Veľkosť pracovnej plochy, m² 400 m² +/-20%
Kapacita batérie, Ah 3,2 Ah
Typ batérie Li-Ion
Gardena objednávacie číslo: 4025-20
Husqvarna objednávacie číslo: 965 86 37-01
Netto hmotnosť: 13,60 kgCharakteristiky:
Anglický trávnik vďaka energii z batérií - rýchlo, ľahko a bez prívodnej šnúry.
Výkonná batériová technológia = výkonný líthiový dobíjací akumulátor má vysoký výkon, ľahko sa udržuje, nemá pamäťový efekt a ľahko sa vymieňa. Displej LED ukazuje aktuálny stav nabitia.
Príjemná práca = Vďaka bezkontaktnej sekacej technike akumulátorovej dobíjacej vretenovej kosačky je koseie takmer nehlučné a je zaručené ľahké tlačenie.
Presné a čisté kosenie trávnika = Vysoko kvalitné žacie vreteno a spodný nôž majú robustnú a trvanlivú konštrukciu zabezpečujúcu čisté a presné kosenie trávnika.
Ľahké tlačenie = Veľké kolesá so špeciálnou vzorkou a súčasti z mäkčeného plastu znateľne uľahčujú riadenie a umožňujú dobrý záber na trávniku.
Ľahká obsluha = Pre bezpečnú obsluhu je akumulátorová nabíjateľná vretenová kosačka vybavená integrovanou tepelnou poistkou a poistkou proti preťaženiu zabezpečujúcou ochranu proti prehriatiu a zastavenie v prípade preťaženia.

Vretenové kosačky využívajú na kosenie valec, ktorý otáčaním kosí steblá trávy. Všetky modely GARDENA sú bezdotykové, to znamená, že sa valec a spodný nôž nedotýkajú, napriek tomu sekajú trávu dokonale a presne - trávnik vyzerá ako typický krásny anglický trávnik. Vretenové kosačky sú vyrábané buď ako ručné, t.j. sú tlačené užívateľom alebo si môžete pre väčšie pohodlie vybrať medzi elektrickým a akumulátorovým modelom - oba modely sekajú trávnik hladko a bez námahy.


Príslušenstvo:
Zberný kôš pre vretenové kosačky

Zberný kôš pre vretenové kosačky

GARDENA|4029-20
Dostupnosť: 1-5 dní

31,09 €


Späť
Vyhľadávanie: