Odhŕňač snehu

Odhŕňač snehu
Odhŕňač snehu
Odhŕňač snehu
Odhŕňač snehu
Odhŕňač snehu
Odhŕňač snehuNajmä na väčších priestoroch je odhŕňač snehu rýchlym pomocníkom pri odpratávaní snehu. Vďaka výhodnej pracovnej šírke 70 cm, možno naraz odpratať veľké množstvo snehu. Rukoväť je teleskopická v troch stupňoch (po cca 30 cm) a prispôsobiteľná telesnej výške užívateľa. Rukoväť je potiahnutá izolačným materiálom, ktorý je príjemný na dotyk. Vďaka dodatočným úchytom, asi v polovici výšky rukoväte, možno sneh pohodlne z lopaty vyklopiť. Definované nášľapné plochy na zadnom okraji zhrňovača snehu a dodatočná hliníková rúrka poskytujú stabilitu a umožňujú ešte jednoduchšie prenikanie do veľkých hromád snehu s pomocou vášho chodidla. Hrana je vyrobená z vysoko odolnej pozinkovanej ocele s dlhou životnosťou. A najlepšie na koniec: zhrňovač možno úsporne skladovať, kedy už nie je potrebný. Niekoľkými málo pohybmi rúk a bez použitia náradia sa vytiahne rám a zastrčí sa pod zhrňovač. So zárukou 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 2 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
90,- €
75,- €


Späť

Technické parametre:

Ľahké odstraňovanie veľkého množstva snehu.
Gardena objednávacie číslo: 3260-20
Husqvarna objednávacie číslo: 967 16 91-01
Pracovná šírka, cm 70 cm/27,56 palcovCharakteristiky:
Individuálne nastavenie podľa telesnej výšky užívateľa = Odpratávanie snehu je ľahšie, keď je výška rukoväte náradia prispôsobená veľkosti postavy užívateľa. Rám na GARDENA zhrňovači snehu je teleskopický v troch stupňoch (približne po 30 cm).
Kompaktné skladovanie = Z veľkého sa stáva malý: niekoľkými pohybmi rúk a bez náradia je možné odobrať rám a uložiť ho pod zhrňovač. Vďaka tomu je v čase, keď sa zhrňovač nepoužíva, veľmi úsporne uskladnený.
Ľahké odpratávanie snehu = Dodatočné rukoväte umožňujú pohodlne vysypať sneh zo zhrňovača.
Masívna klzná plocha pre väčšiu účinnosť = Môžete si pomôcť nohou kedykoľvek, keď sa zhrňovač zaborí hlboko do snehu. Definované nášľapné plochy na zadnej masívnej hrane zhrňovača, spevnené dodatkovou hliníkovou rúrkou, uľahčujú manipuláciu.
Záruka 25 rokov = Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.Späť
Vyhľadávanie: