GARDENA domáca vodáreň 5000/5 eco Comfort

GARDENA domáca vodáreň 5000/5 eco Comfort
GARDENA domáca vodáreň 5000/5 eco Comfort
GARDENA domáca vodáreň 5000/5 eco Comfort
GARDENA domáca vodáreň 5000/5 eco Comfort

GARDENA domáca vodáreň 5000/5 eco Comfort, 1755-20
Vysoký výkon - inteligentná technológia - veľká kapacita


Pomocou GARDENA domácej vodárne 4000/4 eco Comfort s výkonom 1100 W a maximálnou kapacitou 4500 l/h, môžete ľahko ušetriť energiu. Vodáreň plne automaticky distribuuje lacnú dažďovú vodu, napríklad zo suda na dažďovú vodu, zo studne alebo cisterny do vašej domácnosti a záhrady. Vodu z domácej vodárne môžete napríklad použiť na splachovanie toalety, na zásobovanie práčky a na zavlažovanie vašej záhrady. V závislosti od požiadavkov na vodu sa domáca vodáreň zapína a vypína automaticky, takže pracuje veľmi lacno. Plynulo nastaviteľný eco režim tiež ušetrí až 15 % energie v porovnaní s normálnou prevádzkou. Vďaka tomu je šetrná i k vašej peňaženke a životnému prostrediu. Bezpečnosť je zaručená integrovanou poistkou chodu nasucho s výstražnou kontrolkou: domáca vodáreň sa automaticky vypne v prípade chodu nasucho. V prípade zahriatia čerpadla, keď kvapalina nemôže odtekať, sa čerpadlo automaticky vypne vďaka tepelnej poistke proti preťaženiu. Pohodlné: veľkoobjemová 24 l nádrž, ktorá je 5 rokov bezúdržbová. Počas tejto doby, membrána nemusí byť měnená a ani nie je potrebné dopĺňať vzduch. GARDENA domáca vodáreň Comfort je sériovo vybavená integrovaným predfiltrom, ktorý chráni čerpadlo pred nečistotami a pieskom, rovnako tiež spätnou klapkou, čo znamená, že môže byť ľahko uvedená do prevádzky a otočením multifunkčného prepínača prepnutá na manuálnu alebo automatickú prevádzku. Veľký plniaci otvor a napúšťací ventil zaistí rýchle a bezproblémové uvedenie do prevádzky. Samonasávanie je optimalizované pomocou nastavenia ručného kontrolného ventilu. Okrem toho, tepelná poistka proti preťaženiu sleduje plynulý a bezchybný chod bezdúdržbového kondenzátorového motora. Na výtlačnej strane môže majiteľ využiť tri prípojky podľa požiadaviek a môže tak používať niekoľko zariadení naraz. Pred príchodom prvých mrazov je nutné vypustiť čerpadlo za pomoci vypúšťacej skrutky. Domáca vodáreň presvedčí zákazníkov svojou dobre navrhnutou technológiou, kvalitnými materiálmi a kompaktným, priestorovo úsporným dizajnom. Manometer a tlakový spínač sú integrované do úspornej a prehľadné konštrukcie. Nesmie sa čerpať slaná voda, agresívne a ľahko horľavé látky, ani potraviny. Ako príslušenstvo je možné zakúpiť v servise GARDENA odpružené gumové nožičky, ktoré umožňujú ešte tichší chod domácej vodárne. Max. tlak/dopravná výška 5.0 bar/50 m Pripojovací závit 33.3 mm (G1).

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 17 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
299,- €
249,17 €


Späť

Technické parametre:

Menovitý výkon, W 1100 W
Maximálna výtlačná kapacita 4500 l/h / 1188,77 g/h
Maximálny tlak 5 bar / 72,52 psi
Maximálna samonasávacia výška 8 m / 26,2 stopa
Maximálna výtlačná výška 50 m / 164,04 stopa
Řadící tlak 1,8 bar / 26,11 psi
Prívodné obežné koleso Prúd vody
Maximálna teplota čerpaného média 35 ° C / 95 ° F
Hmotnosť, kg 17 kg / 37,48 libier
Dĺžka kábla 1,5 m / 4,9 stopa
Typ napájacieho kábla H07 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X4
GARDENA objednávacie číslo: 1755-20
Husqvarna objednávacie číslo: 967 24 61-01Charakteristiky:
Šetrí energiu a je pohodlná
Nastaviteľný eco režim šetrí energiu až o 15% v porovnaní s bežnou prevádzkou.
Nádrž 5 rokov bezúdržbová
Nie je nutné meniť membránu, ani dopĺňať vzduch.
Intregrovaná poistka choduc nasucho s výstražnou kontrolkou
Čerpadlo sa vypína automaticky, napríklad pri nedostatku vody v studni alebo v zásobníku. Automatické bezpečnostné vypínanie: chráni čerpadlo pred prehriatím, ktoré môže spôsobiť jeho poškodenie.
Bezproblémové uvedenie do prevádzky
Automatický kontrolný ventil umožňuje optimálne samonasávanie a bezproblémové uvedenie do prevádzky. Bežne sa zapína a vypína pomocou multifunkčného prepínača. Možnosť voľby medzi manuálnou alebo automatickou prevádzkou.Ešte efektívnejšie - 3 možnosti pripojenia zavlažovacích prístrojov
Súčasne možno na výtlačnej strane pripojiť niekoľko zariadení.Späť
Vyhľadávanie: