GARDENA zavlažovací počítač FlexControl

GARDENA zavlažovací počítač FlexControl
GARDENA zavlažovací počítač FlexControl
GARDENA zavlažovací počítač FlexControl

GARDENA zavlažovací počítač FlexControl, 1883-29
Flexibilita pri programovaní


GARDENA zavlažovací počítač FlexControl vám uľahčí zavlažovanie záhrady, napríklad vám pomôže pri prevádzke postrekovačov, zavlažovacích systémov, ako je GARDENA Micro-Drip-System alebo GARDENA Sprinkler-System. Zavlažovací počítač je priamo pripojený na vodovodný kohútik a spoľahlivo riadi zavlažovanie podľa naprogramovaného času a trvania. To znamená, že sa nemusíte o zavlažovanie starať - ani v každodennom živote, ani počas Vašej dovolenky. Pohodlné: odnímateľný ovládací panel pre ľahšie naprogramovanie. Prehľadné zobrazenie: jasné usporiadanie LC displeja sa zobrazia vybraté nastavenia, napríklad deň v týždni, frekvencia zavlažovania atď. Programovanie je intuitívne a veľmi jednoduché. Vyberte začiatok zavlažovania, dĺžku trvania zavlažovania a frekvenciu pomocou otočného gombíka a klávesov. Navyše: môžete si vybrať konkrétne dni, ktoré požadujete. Potom stačí programovaciu časť pripojiť späť na ovládací panel. Potom, čo ste upravili nastavenie, bude počítač riadiť zavlažovanie presne podľa Vašich predstáv. A môžete si užívať voľného času! S alkalickou batériou 9 V ​​(nie je súčasťou dodávky), bude váš zavlažovací počítač FlexControl fungovať spoľahlivo po dobu približne jedného roka. Ešte spoľahlivejšie: nízka kapacita batérie je indikovaná na displayi. Takže presne viete, kedy je nutné batériu vymeniť. Ďalšou možnosťou je pripojiť k zavlažovaciemu počítaču dažďový senzor alebo čidlo pôdnej vlhkosti. Má to jednu veľkú výhodu: keď prší alebo v prípade, že je pôda už dostatočne vlhká, naprogramované zavlažovanie sa nevykoná, a tým ušetríte cenné vodné zdroje.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 10 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
50,39 €
41,99 €


Späť

Technické parametre:

Zavlažovacie cykly za deň 3
Dĺžka zavlažovania 0h 1min - 1h 59min
Frekvencia zavlažovania každý 2., 3. deň alebo individuálny výber zavlažovacích dní
Prípojka pre senzor ●
Zásobovanie energiou 1 x 9 V alkalická batéria (nie je súčasťou balenia)
Závit Pre vodovodné kohútiky so závitom 26.5 mm (G 3/4) a 33.3 mm (G1)
Prevádzkový tlak 0,5-12 bar / 7,25-174,05 psi
GARDENA objednávacie číslo: 1883-29
Husqvarna objednávacie číslo: 967 23 57-01Charakteristiky:
Automatické a časovo nenáročné zavlažovanie
So zavlažovacími hodinami od spoločnosti GARDENA bude vaša záhrada spoľahlivo a pohodlne zavlažovaná - aj keď nie ste doma. Získate viac voľného času, bujnú zelenú záhradu a nádherné zdravé rastliny. S automatickým zavlažovaním v skorých ranných hodinách alebo večer sa vyparí menej vody. Tým je zaistená úspora peňazí a cielené optimálne zavlažovanie.
Prevádzka s úsporou vody
Pri pripojení dažďového senzora alebo čidla pôdnej vlhkosti od spoločnosti GARDENA je automatické zavlažovanie prerušované v závislosti od vlhkosti pôdy a prírodného dažďa. Tým je umožnené zavlažovanie s úsporou vody.
Jednoduchá obsluha
Ak je slabý akumulátor, ste o tom informovaní. Včas uvidíte, či je akumulátor potreba dobiť. Tým je zaistená spoľahlivá prevádzka.
Jednoduchý vstup dát
Vstup dát možno rýchlo a spoľahlivo vykonávať pomocou otočného gombíka a pomocou tlačidiel. Príslušné údaje sa zobrazia na LC displeji.
Flexibilný pri používaní
Zavlažovanie možno nastaviť na ktorýkoľvek deň v týždni. Vďaka tomu sa váš zavlažovací systém prispôsobí oveľa pružnejšie vašim požiadavkom.Späť
Vyhľadávanie: