GARDENA 400 C Comfort

GARDENA 400 C Comfort
GARDENA 400 C Comfort
GARDENA 400 C Comfort
GARDENA 400 C Comfort

GARDENA||vretenová kosačka

S väčším pohodlím k nádhernému anglickému trávniku. Princíp GARDENA vretenovej kosačky 400 C je jednoduchý: pri tlačení nožový valec a spodný nôž sekajú steblá trávy, bez toho aby sa pritom dotýkali. Podobne, ako keď sa strihá nožnicami: trávne steblo, ktoré sa dostane k nožu, je dokonale odstrihnuté. Špeciálna výhoda: nožový valec a spodný nôž sa nedotýkajú, preto kosačka pracuje nielen veľmi ticho, ale tiež sa veľmi ľahko tlačí. Kalený nožový valec z kvalitnej ocele s nepriľnavým povlakom a spodný nôž zaručujú čistý a presný rez, čo sa prejavuje excelentne posekaným trávnikom. Veľké kolieska uľahčujú riadenie a umožňujú dobrú trakciu. Vďaka ergonomicky tvarovanému držadlu sa kosačka veľmi ľahko tlačí. Praktické: skladací rám s rýchloupínačmi umožňuje rýchle a jednoduché zloženie kosačky. Požadovanú výšku kosenia je možné veľmi ľahko nastaviť v štyroch polohách na dobre viditeľnej stupnici.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 9.4 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
139,99 €
116,66 €


Späť

Technické parametre:

Výkonové charakteristiky
Šírka záberu, cm 40 cm / 15,75 palcov
Výška kosenia, min-max, mm 12 - 42 mm / 0,47 - 1,65 palcov
Kapacita kosenia, m² 250 m² +/-20% / 0,06 akre +/-20%
Rozmery
Hmotnosť, kg 9,4 kg / 20,72 libier
GARDENA objednávacie číslo: 4022-20
Husqvarna objednávacie číslo: 967 30 26-01Charakteristiky:
Príjemná práca = Vďaka bezkontaktnej technike kosenia u ručnej vretenovej kosačky (sekacie vreteno a spodný nôž sa vzájomne nedotýkajú) je pohyb takmer bezhlučný. Tým je zaručené ľahké a príjemné tlačenie.
Vybavenie Comfort = Ručná vretenová kosačka 400 C je vybavená prídavným deflektorom pre riadené vyhadzovanie trávy a ergonomicky tvarovaným držadlom.
Ľahký transport = Ľahké prenášanie vďaka tvarovanému rámu (2 možnosti úchopu).
Jednoduché nastavenie výšky kosenia = Výška kosenia sa dá jednoducho nastaviť do 4 polôh na dobre čitateľnej obojstrannej stupnici.
Úspora miesta = Rukoväť ručnej vretenovej kosačky možno ľahko oddeliť, čím je zaručená úspora miesta a jednoduchá preprava.Späť
Vyhľadávanie: